Interiér Bistra Fresherie – City Green Court

Interiér Bistra Fresherie – City Green Court
Architect: A8000 s.r.o.
Address: Hvězdova 1734/2c, Nusle, Prague, Czech Republic
Completion:2017
Area:370 m2


Bistro Fresherie je pilotní projekt pro budoucí řetězec bister, nový fresh gastronomický koncept s vlastní pekárnou, cukrárnou a prodejnou italských delikates. Svým provozem pokrývají celý den – od snídaní po večeře.
V první realizaci se definoval design pro další restaurace budoucího řetězce – snadno zapamatovatelný, s prvky které se budou v následujících realizacích opakovat, odpovídající gastronomickému konceptu. Design interiéru navozuje příjemnou atmosféru městského bistra, kde je možné si odpočinout během pracovního dne. Tomu odpovídá barevnost a materiálové řešení – jednoduché linie kovových černých prvků jsou doplněny masivním dřevem. Monochromní barevnost dává vyznít živým květinovým instalacím, které jsou součástí designu a významným stylotvorným prvkem. Tmavá barevnost stěn společně s vybraným osvětlením navozuje příjemnou atmosféru pro večerní posezení.

Prostorové řešení využívá výrazné prvky dané stavbou a zároveň nabízí více druhů sezení. U velké prosklené plochy je umístěn barový stůl a sezení s výhledem do ulice do desky stolu jsou integrovány květinové dekorace. Vyšší stoly s lavicí jsou umístěny tak, aby návštěvníci měli přehled o celém prostoru a zároveň zvýšené sezení uzavíralo prostor interiéru. Standardní jídelní stoly jsou prostorově odděleny květinovými dekoracemi.
0 comments
add comment

more buildings from A8000 s.r.o.