6 komentářů
Uuuuffff!
| 09.09.22 01:44
A po vydýchání a vrácení tepovky na standartní úroveň jedním slovem....NÁDHERA!
Uznání všem technikům a řemeslníkům! To je prostě DŮM, z něhož pocit solidnosti a bezpečí přímo tryská.
Uff-uff!!!
| 15.09.22 09:39
Presne! Pocit nádhery, solídnosti, samozrejmosti kvality, pocit, že všetko na svete je, ako má byť.
Nádhera ale...
Luca
| 20.09.22 11:31
Nádherné zpracování, umělecké dílo. Čiší z toho vkus a noblesa. Ale... 8mi členná rodina... v provozu to bude vypadat úplně jinak. Neumím si představit, kam v té předsíni pověsí 8 bund a uloží minimálně osmery boty.
Terasa
betonář
| 20.09.22 01:06
Jak je to s terasou nad přízemím? Na některých fotkách má zábradlí, na jiných a na výkresech nemá.
Komentář k předsíni
Jana
| 20.09.22 07:37
Dům má 2 vstupy, vstup v 1NP je reprezentativní, druhý vstup se nachází v přízemí, kde součástí předsíně je i větší šatna.
Komentář k Terase
René
| 26.09.22 04:23
Terasa nad přízemím - na podzimních fotkách zábradlí není, bylo doděláváno až na jaře. Nyní už tam osazeno je, takže na jarních fotkách je již zachyceno. Na výkresech zábradlí nebylo - uvažovalo se o dvou variantách, buď jen zábradlí nebo zábradlí s kovovými schody dolů, nakonec zvítězila první varianta a schodiště se ukázalo jako nadbytečné.
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve výjimečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.