Projekt:2013-15
Realizace:2015-16
Užitná plocha:243 m2
Zastavěná plocha:305 m2
Plocha pozemku:2425 m2


zpět na článek
3 komentáře
pochvala 01
Jiří Mikeska
| 07.06.19 07:08
Kupodivu se objevili v dnešní době architekti, kteří vědí, co je to okap, co je to zápraží.
Kupodivu to není samý beton, okna jako bunkrové střílny, a kuchyň jako pitevna.
Poucho a Mančíku, dobrý, a jen tak dál !!!!
Pochvala
Vích
| 10.06.19 10:09
Jsem moc rád, že se do české architektury vrátila pálená taška a sedlová střecha. Nejen, že je to praktické, ale i krásné a úplně normálně přirozené. Když si vzpomenu, jak jsme tu na před 10 lety vedly nekonečné diskuze, jestli střecha ano či ne, a dnes jsou tyto kontextuální realizace nejnavštěvovanější a nejoblíbenější na Archiwebu, tak si říkám, že to mělo smysl.
Ještě mi leží na srdci druhé téma, tvarosloví fasád. Stále převládá tvrdé funkcionalistické frázování, bez soklu, bez členění, kompozice, povrchu, barvy a detailu. Neomoderní uniformitu a necitlivost je třeba oživit a probudit, aby domy získaly nějaký lidský výraz a charakter a nebyly to jen masky.
Výborné
Ivana
| 14.06.19 12:08
Tak tohle je výborné, na nic si to nehraje, přívětivé , útulné, klasika, výborná dispozice …
gratuluji autorům a investorovi ke zdařilému domu ve kterém se jistě krásně bydlí...
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.

Více staveb od PM architekti s.r.o.