6 komentářů
... Tak, tohle potěšilo!...
šakal
| 04.02.19 03:14
Taková milounká pohoda se málo v návrzích vidí. Dispozice velmi pěkné... A co se týče těch skic - není nad ruční práci. Prima! (7:- ))
sketches became real:-)
| 07.02.19 09:35
Krásné...přirozené...bez zbytečných gest, originální, domyšlené a dotažené do detailu. Domov otevřený světu a slunci, ale zároveň bezpečné útočiště. Atmosféra skic se úspěšně zhmotnila.
Krása!
AlešN
| 07.02.19 06:08
prosluněná pohoda a výborný skici!
atmosféra
Ivana
| 07.02.19 07:43
Výborné, pozitivní, útulné …. radost v tom bydlet
Skici
?
| 08.02.19 01:18
Jaké skici? Jsou to propracované akvarely. Spíš osobité vizualizace...
krásné, nádhera a navíc to tam znám, gratuluji
Plha Karel
| 14.02.19 04:24
Moc příjemné, útulné, hezké a bez exhibování architekta. A ta dvě nádherná křesla s ohýbanými dřevěnými opěrkami, paráda! A ty půdovky v kuchyňském koutu! A žádný beton!
Ať se tam obyvatelům hezky a šťastně žije.
Obdivuji, že pan Tomáš Petrášek umí, tak jako dávní architekti, namalovat svůj návrh i formou akvarelu. Chválím Vás za to pane Petrášku.
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.

Více staveb od DEBYT