Interiér bytu Praha 10

Interiér bytu Praha 10
Realizace:2018
Užitná plocha:64 m2


Interiér bytu na Praze 10 je navržený pro čtyřčlennou rodinu, trvale žijící v zahraničí a byt slouží jen pro příležitostné bydlení. Jedná se o 3kk (obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, dětský pokoj, ložnice, koupelna, wc, šatna, předsíň). Návrh začal už během výstavby objektu. Ale už po té, co si klienti vybrali základní prvky ze stavebních standardů (podlahu, dveře, obklady, sanitu). Cílem bylo navrhnout veškeré další vybavení, kuchyňskou linku, nábytek, doplňky, zastínění a osvětlení.

Vzhledem k malé velikosti bytu bylo nejtěžší v dispozičním řešení vyřešit úložné prostory. Šatní skříně a komody v ložnicích, jsou proto navrženy atypicky s použitím dubové dýhy nebo lakovaných desek. Ložnice a obývací pokoj s jídelnou jsou pak doplněné hotovými kusy nábytku z masivního dubového dřeva. V dětském pokoji jsou 2 postele s užší šatní skříní a psací stůl se skříňkou. Pokoj oživuje veselá dětská tapeta s tématikou zeměkoule. Kuchyňská linka je navržená bílá, lakovaná v kombinaci s dubovými skříňkami a masivní dřevěnou dubovou pracovní deskou. Dvířka jsou doplněná bílými lakovanými úchytkami a spotřebiči, také v bílém designu. K umyvadlům v koupelně, byly vyrobeny skříňky z dubové dýhy, zrcadlo a dřevěné police.

Pro větší zútulnění bytu jsou použity ve všech místnostech bílé záclony a další textilní doplňky v jemných šedých tónech.
0 komentářů
přidat komentář

Více staveb od Simona Fišerová