Drive In Bageterie Boulevard Hornoměcholupská

Drive In Bageterie Boulevard Hornoměcholupská
Autor: LABOR13
Adresa: Hornoměcholupská 764, Horní Měcholupy, Praha, Česká republika
Investor:Crocodille ČR, spol. s r.o.
Realizace:2018
Zastavěná plocha:420 m2


Na základě naší spolupráce s firmou Bageterie Boulevard jsme dostali příležitost podílet se na vývoji Drive In restaurace. Byl to pro nás velmi zajímavý úkol, museli jsme proniknout do zákonitostí a pravidel fastfoodu a při navrhovaní neustále zohledňovat specifika tohoto odvětví. Zároveň jsme se snažili zdůraznit i vztah značky BB ke zdravému životnímu stylu. Vytvořili jsme nový koncept Drive In restaurace v ČR.
Výsledkem vývoje je hmotově jednoduchá a utilitární budova s dřevěnou fasádou, které dominuje žlutá "koruna" z hliníkových lamel. Lamely svým uspořádáním a tvarováním vytváří proměnlivý efekt s motivem stylizovaných baget. Tato koruna bude charakteristickým znakem Drive In restaurací řetězce Bageterie Boulevard.
Interiér restaurace je prostorově, materiálově a barevně bohatý, ale zároveň všechny tyto aspekty tvoří jednotný promyšlený celek. Barevně dominuje opět žlutá barva, která je charakteristickým znakem tohoto řetězce. V rámci návrhu interiéru jsme navrhli i veškeré atypické prvky interiéru, které budou nadále používány a dle konkrétní situace modifikovány v dalších pobočkách Bageterie Boulevard.
0 komentářů
přidat komentář

Více staveb od LABOR13