Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
ZUMTOBEL získal dvě ocenění iF produkt design award 2011
ZUMTOBEL získal dvě ocenění iF produkt design award 2011

Na veletrhu iF International forum design Hannover 2011 získala svítidla PANOS INFINITY LED a stojací lampa OPURA ocenění iF produkt design award 2011. Skutečnost, že produkty Zumtobel opět obdržely ocenění je potvrzením vysokého standardu designu a také jejich skvělé světelné kvality a účinnosti. „Velmi nás těší toto mezinárodní ocenění. Pro nás cena jako iF produkt design award znamená, že svítidla, která obvykle vyrábíme v těsné kooperaci s renomovanými designery, mají kreativní sílu potřebnou pro vybudování nových trendů a vytyčení nových standardů“, řekl Reinhardt Wurzer, Zumtobel Marketing Manager.

Do této významné designové soutěže bylo přihlášeno celkem 2765 produktů od více než 1000 mezinárodních společností. 993 produktů bylo oceněno. Cena iF produkt design se řadí mezi nejvýznamnější světová ocenění. Ocenění produkty budou vystaveny na veletrhu v Hannoveru od března do června 2011.

Svítidla PANOS INFINITY LED, stojací lampu OPURA i další produkty ZUMTOBEL Vám rádi předvedeme v Light Centru společnosti Zumtobel, Jankovcova 2, Praha 7.
Těšíme se na setkávání s Vámi.

> www.zumtobel.cz

Zdroj: Zumtobel Lighting
Vložil: Tisková zpráva, 02.03.11 08:00
Návštěvnost: 7044 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.