Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Nízkoenergetický modul s deskami FERMACELL od firmy KOMA je flexibilní, rychle se s ním staví a je levný při pořízení i provozu
Nízkoenergetický modul s deskami FERMACELL od firmy KOMA je flexibilní, rychle se s ním staví a je levný při pořízení i provozu

Firma KOMA MODULAR CONSTRUCTION vyvinula nízkoenergetický modul pro modulární stavby. Spojila tak výhody modulárních staveb jako je rychlost výstavby, nižší pořizovací náklady oproti srovnatelné standardní výstavbě o 30% a hlavně zachování možnosti demontáže a opětovné montáže na novém místě, s výhodami nízkoenergetických staveb, tzn. s roční měrnou potřebou tepla na vytápění na 1 m² menší než 50 kWh. Firma využila skvělých vlastností sádrovláknitých desek FERMACEL a to jak na vnitřní povrch, tak pro skladby podlah. Sádrovláknité desky FERMACEL vykazují vysokou pevnost a i po několikerém stěhování modulů se neobjevila ani jedna trhlinka tak, jak to bývá běžné u sádrokartonových desek.

KOMA MODULAR CONSTRUCTION vystavovala nízkoenergetický modul na letošním bratislavském mezinárodním stavebním veletrhu CONECO 2010 a na mezinárodním stavebním veletrhu IBF 2010 v Brně. Nízkoenergetický modul zde vzbudil velký zájem odborné a široké veřejnosti. Hlavně mladá generace oceňovala design a nižší pořizovací náklady, při vysokém standardu provedení. Nízkoenergetické moduly také oslovily svými nižšími pořizovacími náklady, stavebně technickými vlastnostmi a designem developery, kteří se zájmem ocenili možnost vícepodlažních nízkoenergetických bytových domů, které lze stavět z těchto modulů rychle, levněji a které lze ihned po dokončení výstavby díky nepoužívání mokrých procesů ihned obývat. A to vše v nízkoenergetickém provedení. Také zástupci měst byli překvapeni širokou možností využití nízkoenergetických modulárních staveb hlavně pro stavby mateřských školek, škol, domovů důchodců, zázemí sportovců a ostatní komunální výstavby. Podnikatelé zase oceňovali širokou variabilitu a přizpůsobení individuálním potřebám a samozřejmě nižší pořizovací náklady. Investor - podnikatel navíc šetří náklady díky rychlosti výstavby, protože stavbu k podnikání může dříve využívat a rychleji dostane nazpět vložené prostředky.

Nízkoenergetický modul byl oceněn nejvyšší cenou, která se uděluje novinkám na veletrhu CONECO a to Zlatou plaketou, navíc zde byl výstavní stánek firmy KOMA MODULAR CONSTRUCTION, který vlastně tvořil příklad garsonky v jednom modulu M3, za nápaditý design cenou Zlatým Leonardem. Na veletrhu v Brně byl nízkoenergetický modul oceněn Čestným uznáním v soutěži o Zlatou medaili.
Zdroj: Fermacell
Vložil: Tisková zpráva, 07.07.10 13:00
Návštěvnost: 16796 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
Levný při pořízení? Štěpánek 07.07.10 14:57
Cena Martin Hart 08.07.10 09:20
ad Cena Štěpánek 08.07.10 15:38
Ad Ad Cena Štěpánek 08.07.10 15:44
no rk 09.07.10 11:03
no rk 09.07.10 16:44
Nepochopení Martin Hart 11.07.10 10:45
buda pre psa rk 11.07.10 18:21
Ad Nepochopení Štěpánek 12.07.10 13:34
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.