Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
V sobotu 5. června se bude v obci Blešno u Hradce Králové „veřejně“ stavět dům
V sobotu 5. června se bude v obci Blešno u Hradce Králové „veřejně“ stavět dům

Dům od MS HAUS obdržel v soutěži Dřevěný dům 2010 3. cenu v kategorii „Realizovaný energeticky úsporný rodinný dům“
Významný tuzemský výrobce dřevostaveb, společnost MS HAUS s.r.o. z  Hradce Králové, připravila pro širokou veřejnost "veřejnou stavbu" domu. Stavba se uskuteční v obci Blešno u Hradce Králové v sobotu 5. června 2010 a vítáni jsou všichni fanoušci montovaných dřevostaveb, ať už z řad široké veřejnosti či zájemců o koupi domu.


Stavbu domu bude moderovat majitel společnosti MS HAUS s.r.o., Ing. Milan Schmiedt a jeho kolegové, a v průběhu dne uvidí návštěvníci kompletaci domu a na vlastní oči se tak přesvědčí o rychlosti a efektivnosti výstavby dřevostaveb. Připraveno bude samozřejmě i občerstvení. Přijeďte se podívat do Blešna, jak se staví dům od MS HAUS – bude to stát zato!

Nízkoeneregetický rodinný dům z produkce MS HAUS má obvodové stěny opláštěny deskami FERMACELL, sádrovláknité desky FERMACELL jsou použity i k opláštění vnitřních stěn, s využitím materiálů FERMACELL jsou realizovány i podlahy v tomto domě.
Společnost MS HAUS začala nabízet své domy i s letošní novinkou - deskami FERMACELL greenline. Nová konstrukce s vnitřním opláštěním těmito deskami měla premiéru na veletrhu Dřevostavby 2010. U domů řady MS Pasiv jsou tyto desky nyní již standardem a podle Milana Schmiedta, jednatele společnosti MS HAUS, chce firma touto nabídkou oslovit především ty zákazníky, kteří kladou velký důraz na zdravé bydlení.

MS HAUS oslavil v loňském roce 10 let fungování na trhu a firma je významným partnerem společnosti Fermacell. MS HAUS má s materiály FERMACELL dlouholeté zkušenosti, používá je na stěnách, příčkách i podlahách svých montovaných dřevostaveb. Stavby společnosti MS Haus najdete v Praze, Forstu, v Calberlahu u Wolfsburgu nebo např. v Hochemmingenu či v Trossingenu jižně od Stuttgartu. V současnosti převládá výroba pro český trh, dřevostavbou z pera jednatele společnosti je i sídlo firmy v Hradci Králové.
MS Haus s.r.o. je postavena na dlouholetých zkušenostech managementu, ale i řadových pracovníků s projektováním a realizací dřevostaveb v zahraničí i u nás. Domy MS HAUS jsou vždy špičkové kvality! MS Haus má certifikovanou výrobu vnitřních i vnějších stěn a stropů  a výroba je dozorována autorizovanou osobou VVUD Praha. Při certifikaci svých panelů úzce spolupracovali s pracovníky firmy Fermacell a velmi dobře využili podklady a zkoušky, kterými Fermacell disponuje. MS Haus s.r.o. je členem Asociace dodavatelů montovaných domů a její jednatel a zakladatel - ing. Milan Schmiedt  - je členem výkonného výboru.
Zdroj: Fermacell
Vložil: Tisková zpráva, 28.05.10 00:05
Návštěvnost: 6956 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.