Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Nový softwarový nástroj pro navrhování podlah FERMACELL
Nový softwarový nástroj pro navrhování podlah FERMACELL

Pro investory, projektanty, architekty, zpracovatelé a montážníky či výrobce dřevostaveb připravila společnost FERMACELL zcela novou a unikátní pomůcku pro navrhování podlah FERMACELL. Na webových stránkách www.podlahy-navrhovani.cz je možné po přihlášení a definování skladby podlahy, izolací, podlahových prvků a podlahové krytiny snadno a rychle vypočítat návrh vhodné konstrukce s podlahovými prvky FERMACELL včetně kalkulace spotřeby materiálu.


Výhodou nového sofwarového nástroje, určeného jak laikům, tak i odborníkům, je jednoduchý a rychlý návrh podlah, jistota výběru vhodné konstrukce bez jakéhokoliv rizika a komplexnost řešení. Návštěvník webových stránek musí na začátku definovat skladbu podlahy – tedy oblast použití dle zatížení (zde je možno vybrat od obytných prostorů až po administrativní prostory, koncertní sály, divadla a další), výběr podkladu (k dispozici jsou nejčastější typy konstrukcí – např. masivní strop, dřevěný trámový strop...) a výběr charakteru podkladu (v této části se definuje rovinnost podkladu). V části věnované izolacím a podlahovým prvkům software nabídne volbu parametrů dodatečného výškového vyrovnání, úroveň požární odolnosti, akustiky a výběr izolačního materiálu. Třetí kapitola je věnována podlahovým krytinám a návštěvník stránek v ní určí typ ochrany proti vlhkosti, podlahové topení a podlahovou krytinu.

V průběhu celého procesu se na pravé straně  obrazovky objevuje v řezu celá skladba konstrukce podlahy.  Po stisknutí tlačítka „SPOČÍTAT“ následuje kalkulace spotřeby materiálu v závislosti na ploše podlahy.

> www.podlahy-navrhovani.cz
Zdroj: Fermacell
Vložil: Tisková zpráva, 29.10.09 00:05
Návštěvnost: 6119 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.