Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Xella Trockenbau-Systeme se od června 2009 jmenuje Fermacell
Xella Trockenbau-Systeme se od června 2009 jmenuje Fermacell

V České republice se Xella Trockenbau-Systeme GmbH, organizační složka Praha, přejmenuje na Fermacell GmbH, organizační složka Praha. Produktová značka sádrovláknitých desek Fermacell je tak současně i novým obchodním jménem společnosti. Firma bude i nadále součásti skupiny Xella Gruppe.
 
„Změna názvu společnosti nám přináší jasné a srozumitelné spojení s naší hlavní a na trhu dobře etablovanou značkou“, říká Miloš Kincel, ředitel Fermacell GmbH, organizační složka Praha. „Znalost značky Fermacell je v odborné veřejnosti velmi vysoká – Fermacell není jen známou značkou, ale také synonymem pro sádrovláknité desky jako takové. Jednotné jméno produktu a firmy navíc usnadňuje další internacionalizaci podnikání - značka Fermacell je zavedená a známá i v dalších zemích. Při komunikaci bude Fermacell GmbH vystupovat jako součást Xella Gruppe."
 
Sádrovláknité desky Fermacell jsou nyní často využívány např. v oblasti klasických montovaných dřevostaveb. Díky jejich statickým parametrům a vynikající požární odolnosti jsou však předurčeny i pro vícepodlažní budovy (i na bázi dřevené konstrukce),  nástavby bytových domů či pro nebytové objekty typu školy, nemocnice nebo administrativní budovy. Součástí výrobního programu firmy Fermacell GmbH jsou i cementovláknité desky Powerpanel určené pro použití na fasádách nebo ve vlhkých prostorách.
 
Xella Trockenbau-Systeme GmbH - nyní Fermacell GmbH - je součástí Xella Gruppe, jednoho z vedoucích podniků na evropském trhu se stavebninami a surovinami. Xella Gruppe docílila se zhruba 7.900 pracovníky na celém světě v roce 2008 obrat přesahující 1,4 miliardy Eur.
Xella Gruppe je se značkou FERMACELL největší evropský výrobce sádrovláknitých desek.
Xella Gruppe je se svými značkami Ytong, Hebel a Silka největším světovým výrobcem pórobetonu a vápenopískových tvárnic. 
Sádrovláknité  a cementovláknité desky FERMACELL pak Fermacell GmbH na českém trhu prodává prostřednictvím  své organizační složky, která sídlí v Praze-Zbraslav.
Produkty YTONG a SILKA dodává na českém trhu firma Xella CZ, s.r.o. se sídlem v Hrušovanech u Brna.
Zdroj: Fermacell
Vložil: Tisková zpráva, 26.06.09 00:05
Návštěvnost: 6252 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.