Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Soutěž pro architekty a projektanty Kresli světlem
Soutěž pro architekty a projektanty Kresli světlem

Společnost VELUX Česká republika, s.r.o., dodavatel střešních oken, zastiňovacích a dekorativních doplňků, vyhlašuje soutěž pro architekty a projektanty Kresli světlem. Za střešní okna navržená v projektech může soutěžící získat hodnotné dárky.

Světlo je nejdiskutovanějším tématem současné architektury. Pro společnost VELUX je světlo symbolem zabydlování dříve tmavých a neobývaných prostor pod šikmou střechou, střešní okna jsou přirozeným zdrojem denního světla v podkroví.

Společnost VELUX chce soutěží oslovit architekty, projektanty či zpracovatele projektu, kteří ve svých projektech plánují prosvětlení interiérů střešními okny. Do soutěže budou zařazeny návrhy, které byly vypracovány jako podklad k vydání stavebního povolení nebo jako prováděcí projekt a které současně nebyly zkolaudovány před datem vyhlášení soutěže, tedy před 1. 5. 2007. Soutěž trvá do 30. 10. 2007.

Projekty lze do soutěže zaslat poštou nebo prostřednictvím www.velux.cz, sekce pro architekty a projektanty/soutěže. Na stejném místě internetových stránek lze rovněž sledovat celkový počet bodů, které v soutěži účastníci získají.

Body mohou účastníci soutěže Kresli světlem kdykoli během jejího trvání vyměnit za hodnotné dárky odstupňované daným počtem bodů. Mezi dárky jsou zařazeny např. kniha o architektuře, MP3 přehrávač Apple nebo 19" LCD monitor Samsung.

Více informací o soutěži včetně úplných pravidel najdete na www.velux.cz v odborné sekci pro architekty a projektanty/soutěže.
Zdroj: VELUX Česká republika, s.r.o.
Vložil: Martin Rosa, 16.05.07 00:05
Návštěvnost: 6423 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.