Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Wiesner-Hager Project s.r.o. picture
Wiesner-Hager Project s.r.o.
Na Závodí 1357, 396 01 Humpolec
tel: +420 271 730 444
e-mail:
web:

Společnost Wiesner-Hager je specialistou na vysoce kvalitní kancelářskou architekturu. Orientuje se na aktuální trendy ve světe nábytku pro kanceláře a domácnosti i jejich inovací pro spokojenost a pohodlí. Již 165 let je Wiesner-Hager výrobní firmou zaměřením na komplexní řešení komerčních prostor.
 
Od poloviny 80. let 20. století společnost Wiesner-Hager systematicky analyzuje a postupně řeší problémy životního prostředí. Základem toho je naše přihlášení k aktivní politice životního prostředí. Zakotvení zásad politiky životního prostředí ve vzoru podniku a zavedení systému managementu životního prostředí nejdříve podle EMAS, později podle ISO 14001, které položily milníky na naší cestě k trvalosti. Od roku 2010 sestavujeme celopodnikové ekologické bilance podle ISO 14040 a od roku 2012 certifikované deklarace ohledně produktu a životního prostředí podle ISO 14025.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.