Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
yuno: chytrá alternativa skládacího stolu
yuno: chytrá alternativa skládacího stolu

Nový stůl společnosti Wiesner-Hager, stůl yuno je inovativním produktem v odvětví kancelářského nábytku. Jelikož si vždy zakládáme na inovaci a technologii, není překvapením, že stůl yuno tyto dva body splňuje. Pojďme se tedy podívat, jak efektivně využít yuno tak, aby Vám usnadnil práci a život v kanceláři.yuno: efektivní při manipulaci
yuno byl navržen speciálně pro místa, kde se čas nezastaví, kde je nutno stůl přemístit co nejrychleji, co nejsnadněji, v co nejmenším počtu lidí. Design stolu umožňuje stohování těsně jeden na druhý - aniž by bylo nutné podnož jakkoliv skládat. Tuto práci zastane jeden člověk. yuno tak představuje zcela novou generaci stohovacích stolů.

yuno si zamilujete
Při pohledu na stůl Vás překvapí nenápadný design, o který se postaral německý designer Andreas Krob. Nenechte se mýlit, design je jen sladkou tečkou, jen doplněk úžasných funkcí, které yuno přináší. Jednoduché linie společně s kvalitními materiály dělají z yuna stůl, který se hodí do vytížených prostor. Ať už kanceláře, konferenční místnosti, nebo kongresové sály. Všude tam Vám yuno udělá nemalou službu.Zdroj: Wiesner-Hager Project s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 01.09.16 08:10
Návštěvnost: 1865 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.