Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Dřevostavby se systémy Rigips

Společnost Rigips cíleně postupuje v rozšiřování a inovování produktového portfolia v oblasti systémů suché výstavby a nyní dodává komplexní systém stavebních prvků pro montované dřevostavby.
Novinkou v nabídce je nosný stěnový panel Rigidur, který se využívá pro konstrukce vnitřních příček i pro vnější obvodové stěny objektu. Panel Rigidur je deskový prvek tvořený dřevěným rámem, s výplní z minerální izolace a opláštěním ze sádrovláknitých desek.

Panel plní širokou škálu funkcí od přenesení vertikálních i horizontálních zatížení, přes zvukovou izolaci až po požární odolnost.

Uvedení nového konstrukčního systému na trh předcházely náročné testy. Řada konstrukčních sestav byla vyzkoušena z hlediska zvukové a tepelné izolace s velmi dobrými výsledky. Zkouškami byla prokázána i vysoká účinnost sádrovláknitých desek Rigidur při řešení požadavků na požární odolnost, která dosahuje hodnot až REI 60.

Součástí příprav nového stavebního řešení byl i systém pro certifikaci výrobků s kompletní dokumentací, podklady a podpora pro výrobce dřevostaveb. Mezi servisní služby Rigips patří také technické poradenství, spolupráce při tvorbě podkladů a obchodní podpora výrobců a montážních společností.
V rámci nadnárodní korporace Saint-Gobain využívá Rigips dlouholetých znalostí a zkušeností v oblasti montovaných dřevostaveb z celého světa, především z USA a Kanady.

Společnost Rigips nyní nabízí ucelený stavební systém pro dodavatelské firmy v oblasti montovaných dřevostaveb:
  • Nosný stěnový panel Rigidur pro vnější i vnitřní příčky
  • Fasádní polystyrenové desky Rigips pro vnější zateplovací systém ETICS
  • Speciální izolační drenážní a soklové desky, desky Perimetr z pěnového polystyrenu pro tepelnou izolaci spodní stavby a ochranu konstrukčních dílů ve styku se zeminou
  • Systémy ze sádrokartonových desek pro vestavby podkroví a řešení podhledů
  • Sádrové omítky a malířské stěrky Rimano pro finální úpravu povrchů
  • Tepelné izolace na bázi minerálních a skleněných vláken
Výrobci panelů, prefabrikovaných dílců pro dřevostavby, současně i projektanti a architekti tak dostávají do ruky kompletní systém od společnosti Rigips pro stavbu či projektování dřevostaveb.

Parametry dřevěných rámových panelů Rigidur pro vnější použití


Referenční stavba:


O společnosti Rigips, s.r.o.

Rigips, s.r.o. je členem koncernu Saint-Gobain, který jakožto světový výrobce a distributor zpracovává surovinu (sklo, keramiku, plasty, litinu atd.) na moderní produkty každodenního života a vyvíjí materiály budoucnosti.
Počátky společnosti Saint-Gobain spadají do Francie 17. století, půldruhého století nato překračuje Saint-Gobain hranice Francie. Dnes již působí ve více než 50 zemích světa, ve kterých sdružuje 1.200 společností a zaměstnává více než 200.000 lidí 70ti národností.
Saint-Gobain, evropský a světový lídr ve všech svých obchodních odvětvích, patří do první stovky světových průmyslových korporací.

V České republice má společnost Rigips již patnáctiletou tradici. Ve svých 3 výrobních závodech vyrábí produkty nejvyšší světové kvality srovnatelné s předními evropskými výrobci a splňuje nové normy zaváděné v EU. Díky své příslušnosti ke koncernu Saint-Gobain, který ročně vyčleňuje cca 345 mil. EUR na výzkum a vývoj, využívá společnost Rigips know-how z celého světa, a je tedy špičkově připravena vyjít vstříc přáním a požadavkům svých zákazníků.

Pro doplňující informace, kontaktujte:
Ivana Duchoňová
Marketing Specialist
Rigips, s.r.o.
Tel.: +420 296 411 762
E-mail: ivana.duchonova@bpb.com
www.rigips.cz


Velká kniha sádrokartonu společnosti Rigips

Kolektiv autorů složený z odborníků na slovo vzatých téměř rok intenzivně pracoval na přípravě jedinečné publikace, která nemá na českém trhu obdoby. Publikace obsahuje souhrnná data a informace o systémech suché vnitřní výstavby.

> více informacíMontážní příručka pro sádrokartonáře

Publikace nese název Montážní příručka sádrokartonáře a – jak již název napovídá – obsahuje montážní návody ke všem systémům suché vnitřní výstavby.

> více informací


Autor: Tisková zpráva, 04.09.06 00:10
Návštěvnost: 12332 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.