Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Dvě nové publikace společnosti Rigips
Dvě nové publikace společnosti Rigips

Autorský tým složený ze specialistů společnosti Rigips využil svých dlouholetých zkušeností a připravil dvě publikace, které na českém trhu doposud chyběly a nemají u nás obdoby.

Velká kniha sádrokartonu
Publikace Velká kniha sádrokartonu – Podklady pro projektování interiéru obsahuje souhrnná data a informace o systémech suché vnitřní výstavby.

Publikace je určena všem, kteří potřebují získat nejen přehled, ale i podrobné údaje o jednotlivých systémech: příčkách, předstěnách, podhledech, podkrovích, podlahách. Tedy zejména odborné veřejnosti - projektantům, architektům, investorům, developerům a v neposlední řadě i realizačním firmám. Autoři si vytkli základní cíl: poskytnout ve strukturované formě souhrn ověřených konstrukcí a systémů s jejich komplexními daty a deklarovanými hodnotami. Mezi uvedenými systémy najdete jak tradiční konstrukce ze sádrokartonových desek, tak i úspěšné systémy založené na sádrovláknitých deskách Rigidur či zaoblené konstrukce z desek Riflex. Nedílnou součástí jsou kazetové a akustické podhledy. Najdete zde i relativně nové konstrukce Duragips s kombinovaným opláštěním z desek sádrokartonových a sádrovláknitých. Zcela nově jsou zde zveřejněna souhrnná data o bezpečnostních konstrukcích Rigips. Nechybí ani názorná zobrazení jednotlivých systémů a konstrukční detaily.

Publikaci v ceně 530 Kč si můžete objednat v e-shopu zde>


Montážní příručka sádrokartonáře
Druhá kniha – jak již název napovídá – obsahuje montážní návody ke všem systémům suché vnitřní výstavby.

Tato publikace je určena všem, kteří se jakýmkoli způsobem podílejí na stavbě interiérů budov, a to jak bytových, tak i občanských a průmyslových. Především je však určena specializovaným firmám na montáž sádrokartonu, stavbyvedoucím stavebních firem a stavebním dozorům. Za cíl si tato bohatě ilustrovaná publikace vzala jednoduše a přehledně popsat zásady správné montáže konstrukcí suché vnitřní výstavby. Nejde již jen o klasické a nejrozšířenější sádrokartonové konstrukce, ale i příbuzné stavební technologie a výrobky na bázi sádry, jako například konstrukce ze sádrovláknitých desek Rigidur a Ridurit, kombinované konstrukce Duragips či v neposlední řadě sádrové omítky a stěrky Rimano. Publikaci nechybí přehled jednotlivých produktů suché vnitřní výstavby.

Publikaci v ceně 180 Kč si můžete objednat v e-shopu zde>


O společnosti Rigips, s.r.o.
Rigips, s.r.o. je dceřinná společnost britského koncernu BPB - největšího světového výrobce sádrokartonu a sádrových produktů a jednoho z předních dodavatelů polystyrenových izolací na světě. Po desetiletích úspěšného a nepřetržitého rozvoje obsluhuje BPB se svými 90 výrobními závody trh ve více než 50 zemích světa. V České republice má společnost Rigips již téměř patnáctiletou tradici. Ve svých 3 výrobních závodech vyrábí své produkty v kvalitě srovnatelné s velkými evropskými výrobci a splňuje normy platné v EU. Díky své příslušnosti ke koncernu BPB využívá společnost Rigips know-how z celého světa a je připravena vyjít vstříc přáním a požadavkům svých zákazníků.
Koncern dosahuje obratu více než 2 miliardy liber a zaměstnává přibližně 13 000 pracovníků v celém světě.

www.rigips.cz
Zdroj: tisková zpráva
Vložil: Martin Rosa, 31.05.06 10:20
Návštěvnost: 8019 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.