Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Dvě svítidla společnosti Zumtobel, MICROTOOLS a IYON získala ocenění German Design Awards 2013 v kategorii
Dvě svítidla společnosti Zumtobel, MICROTOOLS a IYON získala ocenění German Design Awards 2013 v kategorii "zboží a materiály"

Oceněním German Design Award 2013, výrobky Zumtobel opět prokazují svou kvalitu, inovaci a design.

MICROTOOLS LED
Osvětlovací systém MICROTOOLS LED se vyznačuje minimalistickým designem a vysokou kvalitou světla koncentrovaného do směrovatelných minireflektorků. Díky špičkovému designu a vynikající kvalitě osvětlení, je lišta s osvětlovacími hlavami MICROTOOLS LED, v současné době nejmenší na trhu. Systém splňuje nejmodernější požadavky a vytyčuje nové standardy pro osvětlení produktů v buticích.

IYON LED
Rozsáhlá produktová řada reflektorů IYON s nejmodernější technologií světelných zdrojů LED se vyznačuje sofistikovaným designem studia Delugan Meissl Associated Architects. Splývavé linky dávají reflektoru IYON elegantní vzhled a současně zajišťují dokonalou funkčnost. Unikátní technologie objektivu reflektoru poskytuje brilantní světelné akcenty pro různé úhly světelných paprsků.

German Design Award
German Design Award je mezinárodní cena udělovaná Radou pro design. V letošním roce, porota skládající se ze 30 odborníků na design z různých oborů, musela posoudit na 1500 položek. Slavnostní vyhlášení výsledků se bude konat ve Frankfurtu nad Mohanem  15. února 2013.


Zumtobel. The Light.

Zdroj: Zumtobel Lighting
Vložil: Tisková zpráva, 12.11.12 09:30
Návštěvnost: 4462 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.