Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Allplan 2012: Smartparts – výkonná funkcionalita pro modelování
Allplan 2012: Smartparts – výkonná funkcionalita pro modelování

Časy, kdy se architekt rozhodoval mezi manuální a digitální kreslící deskou - softwarem na kreslení 2D čar, jsou dávno za námi. Především mladá generace a ti z Vás, kteří chtějí jít stále dopředu nezaspat na vavřínech, hledají komplexní, inteligentní a progresivní projekční nástroj.

Nová verze CAD systému Allplan 2012 je dalším milníkem, která zvyšuje produktivitu a kvalitu práce v oboru AEC.  Vedle uznávaných konstrukčních možností nabízí nyní Allplan 2012 i hodnotné parametrické schopnosti na úrovni objektu - SmartParts. Tato inteligentní a výkonná funkcionalita 3D modelování je odpovědí na stále komplexnější řeč tvarů v architektuře.

SmartParts jsou nezávislé na CAD systému. Chovají se inteligentně a jednoduše a v reálném čase podporují změny objektů, variace, volné formování a sestavování flexibilních, předem vyrobených stavebních dílů. Zatím co architekti profitují ze SmartParts zejména v oblasti interiérů / exteriérů, inženýři zde najdou množství vestavných a speciálních stavebních dílů. Geometricky náročné nosné konstrukce mohou být modelovány podstatně jednodušeji a také mohou být dodatečně ještě změněny. Při minimálním riziku vzniku chyb se uživatelé Allplanu dostanou rychle ke kvalitním, realistickým projektovým podkladům.

Programovací jazyk SmartPart Script, který je snadno naučitelný, umožňuje vytvářet individuální a parametrické objekty 2D/3D. Současně je možný import dalších kompatibilních skriptovacích jazyků, jako GDL, a integrace souborů Google SketchUp.

Allplan Allfa - CAFM řešení pro váš intranet
Allplan 2012 Allfa jde s dobou a nyní jej lze jako webové řešení použít nezávisle na platformě v celém podniku bez instalace na pracovišti. Navíc přesvědčí další funkcionalitou: Vedle správy ploch, inventárních řešení, správy dokumentů je také možné online podávání zpráv a grafika WEB-CAD. Propojením s Allplanem 2012 i AutoCADem a systémem SAP je podporován komfortní záznam a zpracování informací o budovách a pracovnících. Allfa Web dovoluje přímý export vašich zpráv ve formátu PDF. Informační řešení "Allfa-Web-Info" umožňuje přístup pracovníků ve všech odděleních k aktuálním datům a vyhodnocením. 

Více informací se můžete dozvědět na setkání "Be connected" 2012 v Praze nebo na www.nemetschek.cz.
Zdroj: Nemetschek s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 11.10.11 13:30
Návštěvnost: 5997 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.