Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Ostatní

material
material mephitique 16.05.09 22:14
Prosím Vás, vie mi niekto poradiť čiastočne priehľadný fasádny materiál (niečo ako mliečne sklo) ?
material blax 17.05.09 09:29
třeba http://www.tgpamerica.com/structural-glass/pilkington-profil it/ ?
material mephitique 17.05.09 14:53
Potrebovala by som dosiahnuť efekt zhruba ako na natural ellipse od masakiho, ibaže oni nepoužili priepustný material. Musím ho vedieť ohýbať, lebo mám "vlnitú" fasadu. Ale ďakujem za pomoc, zvažim zmenu.
material blax 17.05.09 20:08
v tom případě zkus(te) kouknout třeba na řešení pláště soutěžního návrhu hšh na nk: http://www.archiweb.cz/buildings.php?&action=show&id=1167
material mephitique 19.05.09 19:15
Na to som už pozerala. Kedže plašť sa skladá z dvoch častí tak som to pochopila tak, že vnútorná je ETFE ale neviem čo mam chapať pod "kompozitom" ...či ide rovnako o ETFE s pokovením?
kompozit thy 21.05.09 12:39
kompozit je obvykle dvousložkový materiál s rozličnými způsoby vyztužení například vláknem nebo tkaninou; složky, vlákna a tkaniny se volí podle požadovaných vlastností a výsledný prvek lze povrchově upravit tzv. "gelcoating" opět ve škále podle požadavků; vše je zakázkové záležitost, ke které mají nejblíž výrobci lodí a dílů na automobily; v našich končinách se zjednodušeně a neúpřesně často zaměňuje za laminát

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.