Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
mmcité+ picture
mmcité+
Bílovice 519, 687 12 Bílovice
web:

mmcité+ je českou společností zabývající se navrhováním, projektováním a realizací velkých a menších staveb v dopravní infrastruktuře a drobnou architekturou. Spolupracuje se stavebníky, inženýry a architekty, kteří chtějí vybudovat kvalitní realizaci. Zároveň se zabývá vývojem nových produktů vhodných do dopravní infrastruktury a veřejných prostor jako jsou protihlukové stěny, zastávky nebo boxy na kola.


Součástí týmu mmcité+ jsou projektoví manageři, konstruktéři, designéři a vývojoví pracovníci. Díky odborné spolupráci se mmcité+ věnuje vedle vlastních realizací také rekonstrukcím historických objektů a přípravě a realizaci architektonických a stavebních projektů.

Počátky společnosti sahají do roku 1992, kdy Radek Hegmon a David Karásek zvítězili ve veřejné soutěži na městský mobiliář pro město Zlín a založili společnost mmcité.
Reference
Související články
Návštěvnost: 1028 čtenářů
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.