Sedlák Interier s.r.o.

Sedlák Interier s.r.o.

Hlavní obrázek

KUCHYNĚ TRVALÉ HODNOTY

Již 25 let nabízíme našim zákazníkům jistotu a spolehlivost. Všechny naše produkty charakterizuje vysoká kvalita použitých materiálů, perfektní design a dokonalost v každém detailu.  Důvěra zákazníka je pro nás zásadní věc. Máme osobní přístup a vždy se snažíme najít to nejlepší řešení moderního pojetí interiéru. Naši architekti, designéři, technici i montážníci jsou pravidelně školeni u výrobců v zahraničí a mají dlouholeté zkušenosti v oboru. Těšíme se na spolupráci s vámi při zařizování vašeho bydlení.
 
Realizace kuchyně v rodinném domě - Eggersmann UNIQUE
Provedení je masivní kámen Graphit Brown Leather na ostrůvku a profilovaná dýha VANCOUVER 3531 Fineline Wenge na vysokých skříních. Kuchyň je vybavena spotřebiči Siemens, doplňky Dornbracht a odsavačem par GUTMANN.
 
Kuchyň BEECK KÜCHEN
Provedení masiv rámeček Forum A 6500 H112 beachwood astig (dub drásaný se suky), doplňky Blanco. Pracovní deska je žula Azul noche, mat. Kuchyň je vybavena spotřebiči SIEMENS, LACANCHE a LG.
 
Kuchyň EGGERSMANN
Bezúchytkové provedení e:sign, Polymat bílá v kombinaci s dýhou kouřový dub. Pracovní deska je žula Antic brown lesk. Kuchyň je vybavena spotřebiči GAGGENAU a odsavačem par GUTMANN.
 
Kuchyň BEECK
Provedení melamin Trend dub v bezúchytkovém nerezovém systému s doplňky Blanco. Pracovní deska je žula Steel grey satinato. Kuchyň je vybavena spotřebiči SIEMENS a odsavačem par GUTMANN.