Pontte

Pontte

Zázmolí 449, 67911 Doubravice nad Svitavou
774 423 560
service@pontte.cz

Hlavní obrázek
Firma Jiří Novotný je provozovatelem specializovaného elektronického obchodů www.pontte.cz se zaměřením na prodej vybavení pro obce a firmy. Působíme na českém trhu od roku 2007 a postupně jsme v oblasti městského mobiliáře zahájili spolupráci s výrobci městského mobiliáře z Francie, Itálie, ČR, Polska a Slovenska. Získali jsme tak produkty pro širokou nabídku v cenových relacích a provedeních pro velmi náročnou klientelu. V oblasti prodeje výrobků francouzského výrobce značky Procity a Vitincom jsme již dlouhodobě největším prodejcem v ČR. Naše spolupráce s konstruktéry firmy umožňuje zajistit zákazníkům provedení, která jinde nenajdou. V oblasti vybavení pro firmy se pak zejména orientujeme na bezpečnostní prvky z produkce firem A-SAFE, Procity a Dancop.
Z původně provozovaných dvou obchodů jsme sloučila zboží od počátku roku 2014 pod jednu hlavičku a zjednodušila tak zákazníkům vybírání v nabídce zboží. V naší nabídce naleznete kompletní sortiment pro vybavení obce nebo firmy městským mobiliářem -
informační vitríny a úřední desky, dopravní a dozorová zrcadla, přístřešky na kola a pro kuřáky, autobusové zastávky, zahrazovací sloupky, patníky, květináče pro městskou zeleň a stromové mříže, stojany na kola, venkovní hrazení, paravany a vybavení pro volby.
0 komentářů
přidat komentář