Máte zkušenosti s památkami? Registrujte se v katalogu PROPAMÁTKY

Vložil
Pavlína Drbálková
10.11.2011 08:30
V říjnu 2011 oficiálně zahájil činnost portál  PROPAMÁTKY, který mimo jiné nabízí architektům a architektkám se zkušenostmi s obnovou památek možnost prezentovat se v katalogu prověřených odborníků. Provozovatelem portálu je nezisková organizace Institut pro památky a kulturu, o.p.s.
Katalog služeb, jak mu říkáme, slouží všem, kdo hledají dodavatele či informace z oblasti obnovy památek, ať už jde o města a obce, jednotlivce vlastnící historický objekt či neziskové organizace pečující o nějakou památku,“ popisuje vedoucí portálu Ing. Aleš Kozák jednu ze zásadních součástí nového internetového projektu. Jeho cílem je mimo jiné vybudovat komplexní databázi firem a jednotlivců, kteří mají konkrétní zkušenosti s obnovou památkově chráněných objektů, a poskytnout tak majitelům a správcům památek komfort při plánování a realizaci projektů obnovy.

Katalog jako takový je členěn do osmi sekcí, z nichž jedna patří právě architektům a projektantům. V konkrétní sekci lze záznamy dále třídit podle dalších kritérií, v případě architektů například podle členství v ČKA a ČKAIT. „Vedle architektů se mohou do katalogu samozřejmě registrovat i lidé a firmy z ostatních souvisejících oblastí, jako jsou např. řemeslníci, soudní znalci, dodavatelé materiálů a další. Podstatná je zkušenost a chuť pracovat na projektech obnovy památek,“ doplňuje Aleš Kozák.

Registrovat do katalogu na portálu PROPAMÁTKY se můžete  zde.

3 komentáře
přidat komentář
Předmět
Autor
Datum
otazník
mh
10.11.11 04:08
Re: otazník
Aleš Kozák
28.11.11 10:20
zobrazit všechny komentáře