Vložil
ČTK
20.05.2020 21:25
Rem Koolhaas


zpět na článek
2 komentáře
Souhlas
Eman
| 21.05.20 03:44
U nás je patrná komercializace železničních nádraží a obrovský reklamní smog. Jako by jsme se báli čistého a prázdného prostoru, kde se dobře orientujeme a je nám umožněno v něm být sami.
Nesouhlas
Vích
| 24.05.20 11:47
Koolhaase vnímám už řadu let jako pohrobka modernismu. Je potřeba aby lidé bydleli v městech a městečkách, kde mají vše v dosahu a mají přátele a mají všechny podmínky k životu, ale osidlování venkova je podobná fantasmagorie jako že se vzdalujeme Číně. Nikdy nebyly vztahy s Čínou tak provázané jako dnes, byť je na opačné straně zeměkoule. Jestli je třeba něco cíleně preferovat, tak lokální ekonomiky a život. Mysli globálně, žij lokálně.
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.