Světlo v architektuře 2015

Zdroj
Architecture week
Vložil
Tisková zpráva
08.04.2015 11:55

V překrásném nově zrekonstruovaném prostředí výstavní síně Mánes v Praze právě začíná specializovaná výběrová výstava svítidel, designu a příslušenství Světlo v architektuře 2015.

Akce se účastní nejvýznamnější společnosti z oboru, které ve svých expozicích představí poslední novinky, moderní technologie a špičkový design domácích a zahraničních svítidel. Výstava je prioritně zaměřena na odbornou veřejnost, ale příležitost prohlédnout si výstavní expozice budou mít i zájemci z řad laické veřejnosti, a to v průběhu posledních dvou dnů konání výstavy, tedy v pátek a v sobotu. Někteří vystavovatelé také připravují v rámci výstavy odborný doprovodný program.

Partnerem výstavy Světlo v architektuře se stala Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků (ČKAIT) a odbornými mediálními partnery výstavy jsou časopis Světlo, EARCH a Archiweb. Ke vstupence obdrží každý registrovaný odborný návštěvník katalog, vydaný k výstavě.

Výstava Světlo v architektuře potrvá v pražském Mánesu do 11. dubna 2014. Otevírací doba výstavy je denně od 10 do 18 hodin a všichni milovníci světla jsou na ni srdečně zváni.

Další informace naleznete na www.architectureweek.cz/svetlovarchitekture nebo na facebooku Architecture Week Praha.

Pozvánka ke stažení zde

0 komentářů
přidat komentář

Související články