Koberce na míru vašim nápadům

Zdroj
V-PODLAHY
Vložil
Tisková zpráva
08.07.2019 08:00
Cítit příjemný pocit při každém došlapu. Vytvořit osobitý styl interiéru. Opticky rozdělit jednotlivé místnosti. Toto vše dokážou koberce. Podlahová krytina, která si opět nachází své místo v domácnostech i komerčních prostorách.


Není nic příjemnějšího, než se procházet po povrchu, který hýčká každý krok. A přesně takové jsou koberce Beltia – kvalitní, pestré, luxusní. Ne nadarmo si kolekce získala titul "Queen of the carpet".

Není koberec jako koberec

Na rozdíl od běžných koberců nabízených v obchodních řetězcích vynikají koberce Beltia především svojí jedinečností materiálového provedení, ale také širokou a pest- rou nabídkou dekorů. Koberce Beltia je láska na první pohlazení.

Materiály, které sednou každému prostoru
  • Koberce z přírodních vláken vynikají izolačními vlastnostmi, odolností proti znečištění, ale především příjemným pocitem z každého doteku díky materiálům, jako je hedvábí či bambus.
  • Koberce ze směsi přírodních a syntetických vláken kombinují dobré vlastnosti obou materiálů a jsou vhodné do reprezentativních prostor, jako jsou luxusní hotely.

Široká škála barev a vzorů

Koberce Beltia od společnosti V-PODLAHY tvoří dvě řady: Beltia Home, které zútulní obytné prostory, a Beltia Project, které zvládnou vysokou zátěž v komerčních interiérech.

Řada Home je sestavena tak, aby splnila i ty nejnáročnější požadavky na funkčnost a originalitu v obytných prosto- rách. Je libo výrazné, dominantní, nebo jemné a neutrální barvy? Nebo hledáte koberce s nízkým, vysokým vlasem, či trendovou nebo nadčasovou variantu? Řada Home sedne každému interiéru. Vybírejte až ze 160 dekorů, cena za m² se pohybuje od 125 Kč.

Obchody, hotely, kanceláře a recepce potřebují specifické podlahové krytiny, které budou kvalitní a budou splňovat jasné estetické a technické požadavky. Řada Project nabízí koberce, které jsou funkční, ale originální. Vybírejte koberce Beltia, které vydrží velkou zátěž a dokreslí interiér na úrovni. Cena za koberce z této řady se pohybuje od 165 Kč/m².

Kvalitní koberec poznáte na první dotek. Seznamte se s koberci Beltia v showroomech společnosti V-PODLAHY. V Brně a Ostravě (a brzy i v Pardubicích a Ústí nad Labem) navíc můžete vyzkoušet naši virtuální realitu a podívat se, jak bude koberec vypadat ve vašem interiéru.

Seznam showroomů, partnerů i katalog koberců najdete na beltia.cz.