Soutěžte o zateplení svého domu na www.spickovezatepleni.cz

Vložil
Tisková zpráva
25.09.2012 06:00
Na nových webových stránkách www.spickovezatepleni.cz se můžete zúčastnit soutěže o zateplení domu v hodnotě 60 000 Kč. Stránky spustila společnost LB Cemix, s.r.o., zabývající se výrobou zateplovacích systémů, omítkových a maltových směsí a dalších stavebních hmot, které využijete při zateplení svého domu.

Na nových webových stránkách snadno a rychle naleznete informace o vhodném zateplovacím systému pro váš dům. Abyste nemuseli ztrácet čas hledáním vhodné stavební firmy, stačí vyplnit kontaktní formulář a společnost LB Cemix vám zprostředkuje kontakt se stavební firmou z vašeho regionu. Zdarma vám doporučí vhodný zateplovací systém a připraví nabídku na míru vašemu domu i možnostem.

Všichni, kteří na stránkách www.spickovezatepleni.cz vyplní své kontaktní údaje a odešlou tak dotaz k zateplení svého domu, se také automaticky zařadí do losování, z něhož v listopadu vzejdou 3 vítězové. Ti získají materiál na zateplení svého domu dle vlastního výběru.

Výhry v soutěži o zateplení domu:
   3x - materiál na zateplení domu dle vlastního výběru za 20 000 Kč

Na webu www.spickovezatepleni.cz naleznete kromě přehledu zateplovacích materiálů Cemix také schémata s vizualizací správně provedeného zateplení, referenční projekty, odpovědi na nejčastější otázky nebo přehled více než 400 dodávaných barevných odstínů fasád.

Doposud byli zájemci o zateplení zvyklí jít přímo do stavebnin nebo ke stavební firmě, kde jim mnohdy nejsou schopni poskytnout požadované informace a investoři pak odchází s materiálem, který nemusí být pro jejich projekt tím nejvhodnějším. Na našem webu www.spickovezatepleni.cz se jim při vyplnění kontaktního formuláře ozve přímo odborník ze stavební firmy, který jim kvalifikovaně dokáže poradit.
0 komentářů
přidat komentář