Robustní Berker Q.7 – novinka mezi vypínači na českém trhu

Vložil
Tisková zpráva
05.09.2017 08:00
Design Berker Q.7 navazuje na mezi architekty oblíbené vypínače Berker Q.1 a Berker Q.3. Stejně jako jeho předchůdci dodržuje čtvercovou formu, ale svými rozměry 95 x 95 mm a na pohled mohutnějším a robustnějším provedením rámečku posouvá vypínač směrem k viditelnějšímu prvku v interiéru. A navrch přidává opravdu širokou škálu materiálů, ze kterých mohou architekti rámečky Q.7 vybírat. Jmenujme např. hliník, nerezovou ocel, bílé a černé sklo, břidlici nebo surový beton. Rámečky lze libovolně kombinovat se středovými díly v polární bílé, antracitové nebo stříbrné barvě.

Vypínače Berker Q.7 na zdi skutečně nepřehlédnete. Díky 6 mm průhledné spodní podložce, na kterou se teprve upevňuje samotný 4 mm tlustý rámeček, vypínač rázem na zdi ční do výšky 10 mm. Při citlivé práci s podkladovou barvou stěny a výběrem materiálu resp. barvy rámečku vypínač na stěně působí dojmem, že se téměř vznáší nad povrchem.

Vypínače Berker patří do portfolia společnosti Hager. Přijďte si prohlédnout novinku Berker Q.7 i další skvosty mezi vypínači Berker. Navštivte stánek Hager na veletrhu FOR ARCH:
19.-23.9.2017 PVA Praha  - Letňany, Hala č. 4
www.hager.cz/vypinac
0 komentářů
přidat komentář