Nové domovní video a audio telefony. Zapomeňte na sluchátko!

Vložil
Tisková zpráva
25.06.2012 07:00
Vstupní dveře představují bránu mezi dvěma světy. Oddělují a chrání životní prostor od okolního světa. Nové moderní domovní audio a video telefony ABB-Welcome přinášejí zcela nové možnosti v oblasti "dveřní" komunikace. Systém domovních telefonů je v naprosté harmonii s vnější i vnitřní architekturou a nabízí tak nový komplexní standard, který kombinuje perfektní design, komfort, funkčnost a bezpečnost. Od vypínačů a zásuvek až po vstupní systém domovních audio a video telefonů. Vše jednotné a ucelené uvnitř i venku a pro všechny typy budov.

Domovní videotelefony.
Vítejte v novém rozměru!
XXL displej poskytuje špičkový obraz a přehled o tom, co se děje za dveřmi.
Prostřednictvím domovního videotelefonu ABB-Welcome s úžasným 18cm dotykovým XXL displejem,  ve spojení s venkovním video tablem, uživatelé vždy uvidí, co se děje za jejich dveřmi. Ve dne i v noci. A bez sluchátka! Velký TFT displej je vybaven obrazovou pamětí a zobrazí, kdo byl před dveřmi v době nepřítomnosti obyvatel bytu. Videotelefon v těchto případech automaticky ukládá tři snímky návštěvy. Vše pro bezpečnost. Pod obrazovkou se nachází řada tlačítek tzv. přímého ovládání, které je jednoduché a intuitivní. Videotelefon je vybaven slotem pro kartu SD, a proto jej lze využít i jako fotorámeček. V nabídce je ve třech barvách. Studio bílá matná, hliníková stříbrná a antracitová matná.

Venkovní audio a video tabla.
Navrženy pro komfort a bezpečnost.
Videotablo ABB-Welcome z ušlechtilé oceli s integrovanou kamerou a nočním viděním
Nadčasový design, inovativní funkce pro komfort i bezpečí, multifunkčnost a především pečlivě vybrané a nakombinované nejkvalitnější materiály. To jsou základní atributy pro venkovní audio a video tabla. Robustní 3mm čelní krycí deska z ušlechtilé oceli v provedení leštěná ocel nebo studio bílá. Tabla jsou odolná vůči vandalům a chráněna proti neoprávněnému vniknutí a mechanickému poškození. Video tabla jsou vybavena vysoce kvalitní barevnou kamerou s mimořádným zorným polem. Lze ji mechanicky polohovat, má noční vidění, a tak lze snadno rozpoznat obličeje návštěv i v noci.
Každé tlačítkové tablo je vybaveno zvonkovými tlačítky dle potřeby. Variabilita tlačítek je značná. Pro jeden byt v jednom rodinném domě až po dům obytný, kdy jedno tablo může mít až 15 (30) zvonkových tlačítek. Stačí zvolit správný typ tlačítkového tabla. Pro správu jmenovek je možné využít jednoduchou aplikaci na webových stránkách www.domovnitelefonyabb.cz.

Domovní audiotelefony
Navrženy pro dva smysly. Pro zrak i sluch!
Hands-free ovládání jako standard. Uživatelé tak velmi rychle zapomenou na padající sluchátko, protože budou mít vždy volné ruce. Podsvícený, 3,8 cm velký displej, jasně zobrazí nejdůležitější funkce i v naprosté tmě. Komunikace, zámek dveří, ztlumení zvuku, rozsvícení světla v hale, otevření vjezdové brány. To vše lze ovládat pomocí tlačítek domovního audiotelefonu s displejem. 5 druhů vyzvánění s možností rozlišení zvonění mezi vchodovými dveřmi nebo přímo u dveří  bytu. Domovní audiotelefony s hands-free lze kombinovat do vícenásobných sestav spolu s vypínači a dalšími přístroji elektroinstalace. Vše při ruce, komfortně a z jedno místa.

Instalace? Velmi snadná!
Kombinované řešení audio/video pro bytový dům se 6 bytovými jednotkami. Kabeláž z univerzální řídicí jednotky ABB-Welcome je k vnitřním stanicím navržena jako stoupací vedení. Z něj vedení odbočuje do jednotlivých bytů. Ve spodních 2 poschodích je vždy nainstalován domovní telefon ABB-Welcome s displejem.
Systémy ABB-Welcome zvládne nainstalovat jedna osoba. Všechny prvky jsou propojeny dvouvodičovou sběrnicí s využitím nejmodernější technologie. Díky tomu je možné provést snadno i přestavbu stávajícího zvonku na systém ABB-Welcome.
Dva vodiče = 2x snadnější instalace. A to platí pro nové instalace i rekonstrukce. Řízení systému je realizováno řídicí jednotkou (pro řadovou montáž do rozvaděče), která zajišťuje propojení tlačítkového video tabla, videotelefonů a audiotelefonů, elektrických zámků dveří, osvětlení v hale i dalších komponentů.

Kompletní koncepce domovní elektroinstalace
Značka ABB přináší a nabízí špičkové domácí technologie a inovativní řešení. První sladěné elektroinstalace, kdy domovní telefony plně souzní s designem vypínačů a vytváří jednotnou designovou architekturu. Domovní telefony lze sladit s 8 designovými řadami vypínačů a zásuvek Element®, Time®, Time® Arbo, Neo®, Neo® Tech, future® linear, solo® a solo® carat.  Je skutečně na výběr, v barvách i materiálech. Celkové provedení domovních telefonů je zárukou vytvoření stylového konceptu elektroinstalace bez kompromisů a lze do systému zapojit též dotykový ABB-Comfortpanel systému ABB i-bus KNX.

Více informací naleznete na www.domovnitelefonyabb.cz
0 komentářů
přidat komentář