Kuchyňské dřezy Schock opravdu šokují

Vložil
Tisková zpráva
25.07.2016 06:35
Schock vždy šokuje. Ať už nás dřezy Schock nepřestávájí překvapovat nadčasovým designem, originální barevností, špičkovou kvalitou použitých materiálů, inovativními technologiemi, oddaností poctivé ruční práci, nebo snad nikdy nekončící životností, je to vždy sázka na jistotu.


Jak jinak začít o firmě Schock než tím, že právě pod touto značkou vznikl v roce 1979 první granitový dřez! Německý výrobce od roku 1924, roku svého založení, prožil mnohé a nikdy nepřestal vynalézat. Protože na granitovém dřezu je stále něco k objevování, místo toho, aby Schock usnul na vavřínech, vydal se v touze po inovacích trnitou cestou neustálého vývoje. I tak se mu podařilo získat nejen sobě skvělé jméno a neotřesitelné postavení na celosvětovém trhu, ale také zajistit budoucnost celého oboru. Hovořit za Schock mohou i čísla – 90 patentů v oblasti inovací, více než 75 % všech dřezů na světě vyráběno metodou Schock, 25% podíl na světovém trhu.Ručně vyrobeno v Německu – to není jen nálepka

„Handmade in Germany“ – i tím se mohou dřezy Schock v naší nabídce pochlubit. Přírodní křemičitý písek z bavorské půdy a poctivá ruční práce, tak by se to dalo shrnout, ale pojďme hlouběji. Dřezy Schock jsou složeny z 80 % z křemíku, nejtvrdší složky žuly, jsou nabízeny ve třech variantách dle materiálu – CRISTADUR, CRISTALITE PLUS A CRISTASTONE. Každý z nich přitom vyniká vlastnostmi, které jsou v každodenně namáhané kuchyni k nezaplacení. Jsou odolné proti vysokým teplotám, jedná se o absolutně pro potraviny bezpečné nezávadné materiály, nezanechávají žádný zápach, jsou odolné proti nárazu a mechanickému poškození, jsou stálobarevné – neohrozí je skvrny ani od obávaných „barevných strašáků“ mezi potravinami. Jejich povrch je rovněž jedinečný. Kromě toho, že vytváří tzv. odperlovací efekt, což v praxi znamená, že se hned tak neušpiní, protože špína se neusadí, ale „odteče“, jsou dřezy Schock i skutečně hygienické. V roce 2007 Schock vytvořil technologii antibakteriální úpravy dřezových povrchů AntiBac. Ke kvalitnímu dřezu je samozřejmě důležitá i kvalitní vodovodní baterie – s výběrem si dejte stejnou péči!

Dřezy Schock vynikají větším procentuálním podílem křemene než běžné granitové dřezy

Dřezy Schock z naší nabídky vydrží věky. Materiály těchto dřezů jsou vyrobeny ze směsi křemenných zrn nejrůznějších velikostí, která jsou speciálně zaoblená tak, aby došlo k dokonalému vyplnění i těch nejmenších mezer mezi nimi. Výsledný materiál tak obsahuje větší procento křemene, než je běžné u jiných granitových dřezů. Není divu, že dřezy Schock přežijí dlouhé věky. Kvalita materiálu je co do vlastností stejná jako u nerezového dřezu.

Dřezy Schock sledují poslední designové trendy

Kdo se bojí, že dřez nezapadne do designového konceptu kuchyňského interiéru, jistě ještě neviděl dřezy Schock. Ty jsou totiž vyladěné do posledního detailu. Moderní je jejich vzhled i barevnost. Nabízené barevné odstíny vždy odráží současné trendy. Je libo jednoduchou eleganci nebo výstřední módní výstřelek? Nic není problém. V naší nabídce najdete jak šmrncovní dřezy v krémových odstínech, tak skutečně šokující kousky, které odráží barvy duhy.Výrobky Schock, které nabízíme, v sobě spojují poctivost ruční práce, kvalitu špičkových materiálů, jedinečné know-how a kouzlo posledních technologií. Jde, ale i o něco víc. Výroba vysoce kvalitních a ekologicky nezávadných dřezů, šetrný přístup k životnímu prostředí – i to něco stojí, především úsilí a odhodlání. V posledních letech došlo při výrobě dřezů Schock k dosažení 90% efektivity použitých surovin. Firmě Schock nejsou lhostejní ani spokojení zákazníci, ani životní prostředí.

Tip:
Dřez je náhrdelník Vaší kuchyně a náhrdelník vašeho dřezu je kuchyňská baterie. Pečlivě vybírejte, a pokud nemusíte, tak nešetřete – vyplatí se to!
0 komentářů
přidat komentář