Konference „Světlo v praxi 2017“ se koná letos poprvé

Vložil
Tisková zpráva
04.09.2017 12:20
Pokud potřebujete znát novinky ze světa světelné techniky, tedy pokud navrhujete interiéry kanceláří, průmyslových či obchodních prostor nebo veřejných budov, představujeme Vám akci, která Vám v osmi odborných přednáškách přinese nejdůležitější informace v LED osvětlení. Zaměřili jsme se především na parametry LED svítidel, návrhy umělého osvětlení s LED, řízení osvětlovacích soustav s LED, posouzení oslnění v soustavách s LED, jejich energetickou náročnost, měření umělého osvětlení a také problematiku tzv. blikání LED svítidel. Konference je zařazena do projektu celoživotního vzdělávání ČKAIT.
 


Všechna témata s sebou zároveň přinášejí informace o platné legislativě a o plánovaných změnách v legislativě. Přednášejícími jsou lidé, kteří vystudovali obor světelné techniky na elektroenergetických fakultách vysokých škol a v oboru světelné techniky se pohybují již dlouhá léta. Většina z nich se také aktivně podílí, v rámci různých soukromých společností a zájmových spolků, na vývoji produktů a služeb v oblasti světelné techniky.
 

Zdroj: HALLA, a.s.

Jedním z našich cílů je sjednotit veškeré podstatné informace z oboru světelné techniky a předat je všem zájemcům v rámci jedné akce každý rok. Dalším cílem je pak aktivně propojit obor tak, aby se mohli setkávat všichni ti, kterých se osvětlení týká hlavně pracovně, a to již od studentských lavic. Oslovili jsme elektroenergetické fakulty vysokých škol a s jejich pomocí vyhlásili soutěž o nejlepší bakalářskou a diplomovou práci roku 2017/2018, ke které zveme všechny studenty se zájmem o novinky v oboru.

Na začátku června 2017 jsme zahájili také soutěž "Novinka ve světle", do které se může přihlásit jakákoliv organizace, která má sídlo v České republice, provádí svou činnost v rámci světelné techniky a jejím konečným výstupem je produkt, služba, technologický postup nebo vědecká práce podložená experimentem. Smyslem této soutěže je každý rok ocenit nejpovedenější nápad, který zefektivní práci světelných techniků, povede k úspoře elektrické energie, zjednoduší užívání koncového zákazníka nebo předloží nový pohled na problematiku osvětlování.

I Vás srdečně zveme na konferenci "Světlo v praxi 2017", která se koná 21.9. 2017 od 9:00 hod v prostorách kongresového sálu Masarykovi koleje na Praze 6. Bližší informace najdete na www.svetlovpraxi.cz. Těšíme se s Vámi na shledanou.
0 komentářů
přidat komentář