Konference SMART HOME & perspektivy IOT

Zdroj
Asociace chytrého bydlení
Vložil
Tisková zpráva
30.08.2017 07:00


Sdružení Asociace chytrého bydlení připravuje letos již 3. ročník úspěšné konference s názvem "SMART HOME & perspektivy IoT", která se uskuteční 19.9.2017 v Praze, v kongresovém centru hotelu Grandior.


Konference se zaměří na nové příležitosti a perspektivy Internetu věcí v oblasti chytrého bydlení, chytrých budov a chytrých měst. Seznámí Vás s možnostmi projektování chytrých domů, bytů, komerčních a dalších typů staveb.         

Konference je akreditována u ČKA v rámci Celoživotního vzdělávání. Je proto určena zvláště pro architekty, projektanty, návrháře interiérů, elektroprojektanty, elektroinstalatéry, stavební inženýry a další odborníky, studenty či zájemce o tato témata.

Tematicky je konference rozčleněna do tří bloků:

V prvním bloku "Smart Home & perspektivy IoT" se zamyslíme nad tím, kam směřuje svět doslova nabitý technologiemi? Můžeme se stát jejich obětí? Svůj postoj a nové poznatky ke stále se rozvíjejícímu Internetu věcí vyjádří odborníci na chytré bydlení a chytré sítě.
V druhém bloku "Inspirace v realizacích" můžete najít zajímavá řešení běžnějších, ale i netypických smart home projektů - např. Dům střechou dolů. Poradíme Vám praktické alternativy k zabezpečení, stínění a ovládání. Získáte návod, jak minimalizovat tepelné ztráty při vytápění, větrání a chlazení a zažít tak nejen přirozený komfort, ale i ušetřit.
V závěrečném - třetím bloku "Zkušenosti pro Vaše projekty" se řečníci podělí o své zkušenosti získané z reálného života. Díky tomu hravě předejdete omylům, které za Vás vyzkoušeli jiní. Přijde i na nejčastější nástrahy a chyby v projektování.
Uvidíte, co a jak můžete ve svém domě vylepšit, jak snížit náklady a současně zvýšit komfort, a to nejen bydlení, ale i business prostor. Zajímavostí, která zpestří tento blok, a není k vidění každý den, bude prezentace zkušeností s chytrými instalacemi v Bhútánu.

V závěru každého bloku bude také prostor pro vaše dotazy. I tento rok najdete v předsálí konference doprovodnou výstavu členů Asociace chytrého bydlení. Ti Vám zde budou k dispozici během přestávek a předvedou Vám technologie chytrého bydlení v praktických ukázkách.  Konference bude ukončena závěrečným slosováním o věcné ceny.

Registrujte se včas! 
Účastnický poplatek zahrnuje vedle neobyčejného programu také občerstvení (včetně oběda) v luxusním hotelu Grandior. Registrujte se včas, kapacita míst je omezena!

Kompletní informace zde: http://www.achb.cz/konference/

Konference rozhodně bude inspirací pro architekty či projektanty, kteří se chtějí zapojit do soutěžní přehlídky chytrého bydlení a prostor "Smart Space & Living", s uzávěrkou přihláškové dokumentace k 30.11.2017.  Více informací zde: http://www.achb.cz/soutez/
O sdružení Asociace chytrého bydlení
Asociace chytrého bydlení (ACHB) je nezávislé sdružení odborníků a firem v oblasti chytrého bydlení a moderních technologií. Jednou z činností sdružení je osvěta laické i odborné veřejnosti v těchto oblastech. Členové sdružení a od roku 2013 účastní veletrhů, seminářů či konferencí tématu chytrého bydlení. Vizí "Asociace chytrého bydlení" je sdružovat odborníky z oblasti inteligentní elektroinstalace, architektury, audio-video techniky, klimatizací a rekuperací, domácích spotřebičů, kamer, zabezpečovacího systému, osvětlení, atd., kteří mají zájem podporovat a šířit myšlenku chytrého bydlení.
0 komentářů
přidat komentář