Inoutic Project Plan pomůže s výpočty okenních výplní

Vložil
Tisková zpráva
08.10.2015 10:15
Architektům, projektantům a výrobcům oken je určen nový nástroj pro projektování a zabudování oken do staveb. Inoutic Project Plan umožňuje vytvářet libovolné sestavy, předkládá statické výpočty, generuje 3D vizualizace, ale umí toho i více.

Okna jsou klíčovou součástí staveb. Podílejí se významnou měrou na tepelně izolačních vlastnostech budovy. Záleží nejen na jejich kvalitě, velikosti, provedení, ale i správné montáži.

Nový software Inoutic Project Plan pracuje s portfoliem německého výrobce PVC okenních a dveřních profilů Inoutic, a to konkrétně s profily Eforte, Prestige a Arcade. Umožňuje kromě výpočtů i generování výkresů, 3D vizualizací a detailních specifikací konstrukcí. Pro nadefinovaný prvek nebo sestavu vypočítá tepelně izolační parametry U a statické vlastnosti, jako zatížení větrem atd.

Nabízí také otestování osazení okna či celé sestavy v různých typech ostění, včetně výpočtů izotherm. V jakékoli fázi plánování lze vyexportovat veškeré prvky do výkresové dokumentace pro CAD nebo vytisknout sestavy pro vytvoření projektu. Projektantům usnadní program Inoutic Project Plan vytvoření projektu se správnými parametry otvorových výplní, které potřebují pro výběrová řízení a stavební dokumentaci.

Software Inoutic Project Plan je zdarma ke stažení v českém jazyce po přihlášení na webových stránkách http://www.inoutic.cz/cza/architekti a nevyžaduje žádné speciální hardwarové vybavení. V případě zájmu nabízí firma zájemcům zaškolení pro práci s tímto softwarem.
0 komentářů
přidat komentář