Dokonalé bezpečí

Vložil
Tisková zpráva
31.05.2012 16:30
Již přes dvacet let je firma NEXT a její bezpečnostní dveře synonymem pro bezpečí našich domů a bytů. Dveře NEXT ovšem nezaručují pouze osvědčenou a léty prověřenou bezpečnost, ale díky své konstrukci i vysokou variabilitu designového provedení. Povrch dveří může tvořit dýha, masivní dřevo, desky v provedení RAL nebo libovolné designové materiály. Každá strana dveří může být opatřena jiným povrchem. Dveře mohou mít rovněž prosklení bezpečnostním sklem.

Pro příznivce současného designu připravil NEXT opravdovou lahůdku. Poslední novinka, NEXT SD 104 představuje bezpečnostní dveře se skrytými panty a s dvojitým, ale rovněž skrytým falcem, takže z vnitřní strany dveře mohou lícovat se zdí. To umožňuje nepřeberné množství designových řešení dveří a jejich okolí.
Bezpečnost těchto dveří je vysoko nad úrovní 3. bezpečnostní třídy. Stejně tak jsou samozřejmostí špičkové parametry, jako je součinitel prostupu tepla Ud = 1,1, tepelný odpor Rd = 0,94 a zvukový útlum přes 40 dB.

Bezpečnostní dveře NEXT SD 104 představují zcela novou generaci bezpečnostních dveří. Celá jejich konstrukce je z galvanizované nebo nerezové oceli a je vyplněna minerální izolační hmotou. Obvod dveří je chráněn nerezovou hranou, kovový práh je integrován v zárubni a může být rovněž v nerezovém provedení. Proto firma Next poskytuje na skelet dveří a uzamykací systém nadstandardní záruku 15 let.

NEXT spol. s r.o.
Pobřežní 8, Praha 8, 186 00
tel.: 224 816 458, NONSTOP INFO: 602 335 878
e-mail: next@next.cz
www.next.cz
0 komentářů
přidat komentář