Bydli a panuj

KAŠTANOVÁ - centrum bydlení a designu Brno

Vložil
Tisková zpráva
13. 06. 2016 08:15
Kaštanová  v Brně  je prvním a jedinečným  centrem bydlení a designu svého druhu, Kaštanová je mekkou nejen  pro architekty, designéry a developery, ale také pro širokou veřejnost, studenty architektury  a každého, kdo miluje design, ocení  kvalitní služby a materiály.

Areál Kaštanová je zcela výjimečný projekt s neuvěřitelným geniem loci, na pozemku o rozloze 20 000 m2 se nachází 14 jedinečných samostatných showroomů jak designových značek, (kuchyně a sedací soupravy Deho, koupelny Keraservis, designové látky a tapety Optimal interier design, Němec luxusní povrchy,  světelné studio Hormen, podlahy Supellex,  interiérové dveře Pivato)  tak showroomů nabízejících všechny produkty a činnosti, které zásadním způsobem promlouvají do hrubé výstavby domů. (Ytong, Presbeton, Roto střešní okna, světlovody Light way,cihly Heluz.. atd)

Na jednom místě zde najdete to nejlepší z oboru stavitelství a architektury.

Kaštanová je komplexním řešením pro architekty i koncové zákazníky , a to od počátku stavby, až po finální dořešení designu interiéru.Centrum Kaštanová je oázou, kde se střetává pragmatický svět obchodu a techniky se světem designu a umělecké atmosféry.
K dispozici jsou také jednací a školící místnosti, jedinečná design kavárna, jež je přímo stvořena k setkávání mezi světem architektury a byznysu.
Zapomeňte na trable spojené s parkováním a popojížděním mezi jednotlivými dodavateli a showroomy!

Strategická poloha a výborná dostupnost ( pár minut od centra Brna, skvělá dostupnost z D1, D2) předurčuje Kaštanovou  k tomu, stát se kultovním místem pro všechny , kteří se zajímají o design, architekturu, stavějí dům či byt a nechtějí ztrácet drahocenný čas.
0 komentářů
přidat komentář