KAM nádraží - Řeka nebo Petrov?

Setkání s hlavním architektem k poloze brněnského nádraží

Zdroj
Kancelář architekta města Brna
Vložil
Tisková zpráva
08.02.2018 08:25
Brno


zpět na článek
2 komentáře
KAM nádraží v Brně
Ing.arch. Josef Myslivec
| 08.02.18 10:05
Pan architekt MIchal Sedláček pokračuje ve stopách pana architekta Jaroslava Jozífka a pravděbodobně to dopadne tak jak to dopadlo. Bude zase nějaká zmařená investice. Škoda.
KAMB - útvar bez vlastního názoru
architekt
| 12.02.18 10:49
Dlouhodobě se bohužel ukazuje, že kancelář architekta města Brna, jakkoliv mohla být myšlenka jejího vzniku v počátcích ušlechtilá, se stala pouze prodlouženou rukou magistrátu, nikoliv iniciační organizací s vlastním kokstruktivně kritickým přístupem a názorem. Ono přeci jenom zní lépe, když se v médiích objeví, že ten názor zastává či řekl "městský architekt", než kdyby to bylo prezentováno jako názor primátora či jiných politických představitelů. Zní to možná příliš silně, ale mám dojem, že KAMB se stala něčím, co by se dalo nazvat propagandistickým útvarem magistrátu. To ale většina laické veřejnosti, zdá se, nevidí, nebo nechce vidět.
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.