Urban Dynamics - Scandinavian Infulence - přednáška a diskuze

Zdroj
KOGAA
Vložil
Tisková zpráva
02.05.2017 15:55
Rádi bychom tímto pozvali zástupce a studenty Faktulty architektury na diskuzi s předním švédským architektem Ola Kjellanderem, která se koná v rámci konference Urban Dynamics - Scandinavian Infulence. Diskuzi pořádá NEXT Institute společně s Moravskou galerií a bude se konat tento pátek 5. května 2017 v 17:00 hodin v Barokním sále Místodržitelského paláce.
Ola Kjellander je spoluzakladatelem studia K+S, což je jedno z nejúspěšnějších studií, které působí ve Stockholmu a Malmö a specializuje se na projekty tzv. Sustainable Cities.
Next Institute je neziskovou organizací a platformou aplikovaného výzkumu, která sdružuje architekty, urbanisty a další související profese.
Tématem prezentace bude problematika městské mobility a její koncepce v projektech tzv. Sustinable Cities, na kterých studio K+S pracovalo. V rámci diskuze odprezentují zástupci Next Institute Vojtěch Lekeš a Tomáš Kozelský výzkum zaměřený na udržitelnou mobilitu a její aplikaci v prostředí města Brna. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a přijďte se inspirovat zajímavým seminářem se skvělým zahraničním hostem! Prosíme o včasný příchod, kapacita sálu je omezena.

Více informací >
0 komentářů
přidat komentář