Vložil
Tereza Šváchová
10.03.2020 15:00
Praha

Holešovice

Atelier bod architekti


zpět na článek
3 komentáře
R.A.D.N.I.C.E.
obyvatel Prahy 7
| 17.03.20 08:10
Budovu jsem zatím viděl jen zvenku, ale vypadá krásně. Působí důstojně i přátelsky zároveň, jak to u radnice má být. Na precizní "celocihelné" opláštění jsem zíral několik minut. Působivé obrázky z výsledků architektonické soutěže se staly realitou... Díky!
smutné a deprimující
Josef Pazdera
| 17.03.20 09:30
Podíval jsem se i dovnitř.
Betonové holé zdi a stropy. Někde i dráty viditelně vedené po stropě.
No, celkově smutné a místy i deprimující.
@Jozef Pazdera
další obyvatel Prahy 7
| 18.03.20 12:34
Pravděpodobně jste se spletl a omylem zabloudil do nějaké jiné budovy, radnici jsem si prošel celou a po žádných betonových stěnách ani stropech zde není ani památky. Budova je krásná, jsem rád, že máme v Holešovicích také konečně moderní, nepodbízivou a kvalitní architekturu. To že je to naše reprezentativní sídlo je jen třešínka na dortu.
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.