Architektura v perspektivě 2020 - výzva k účasti

Architektura a urbanismus od 2. poloviny 20. století

Zdroj
Doc. Ing. Martina Peřinková, Ph.D., VŠB - TU Ostrava
Vložil
Tisková zpráva
08.03.2020 11:45
Ostrava


zpět na článek
1 komentář
Prodloužení termínu pro zaslání anotací článků
Ing. arch. Lucie Videcká, tajemnice konference
| 21.03.20 07:32
Vážení kolegové/kolegyně,
vzhledem k situaci okolo COVID-19 prodlužujeme termín pro zaslání anotací vašich článků. Pokud máte zájem se naší konference Architektura v perspektivě 2020 letos zúčastnit s příspěvkem ve sborníku, zde jsou nové informace ohledně termínů pro zasílání abstraktů a finálních článku se dvěmi recenzemi.
Těm, kteří anotace už zaslali velice děkujeme. Budeme Vás o přijetí či nepřijetí příspěvku informovat do 20.4.2020.
Zájemce o vystoupení na konferenci s publikací ve sborníku prosíme o zaslání abstraktů v délce 150 - 250 slov do 15.4.2020 na adresu architekturavperspektive@vsb.cz.
Zpráva o přijetí/nepřijetí příspěvku Vám bude zaslána do 20.4.2020. Organizátoři si vyhrazují právo nepřijmout navrhovaný příspěvek.
KONEČNÉ TEXTY (v českém, slovenském, polském či anglickém jazyce) + 2x recenze musí být odeslány nejpozději do 20.7.2020 dle pokynů, které obdržíte e-mailem při přijetí abstraktu. (změna termínu vzhledem k událostem s COVID - 19)
S pozdravem, Ing. arch. Lucie Videcká


Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.