Zimní stadion v Rožnově přivítal po rekonstrukci první bruslaře

Vložil
ČTK
13.01.2007 21:00
Zlín

Zlín - Zhruba stovka nadšenců využila v pátek jedinečné příležitosti a zúčastnila se prvního veřejného bruslení v nově zastřešeném zimním stadionu v Rožnově pod Radhoštěm na Vsetínsku. Město se do oprav pustilo předloni v říjnu. Investice si vyžádala zhruba 40 milionů korun, 37 milionů stálo samotné zastřešení areálu, zbylé peníze pak doprovodné investice. ČTK to řekla zastupitelka města Lenka Vičarová.

    "Peníze na zastřešení uvolnilo město ze svého rozpočtu," uvedl ČTK jednatel společnosti, která zimní stadion v  Rožnově provozuje, Jindřich Žák.
    Kromě zastřešení stadionu, které dělníci dokončili v prosinci, se do zahájení provozu musely opravit i další části budovy. Dělníci tak například zpevňovali plochy ve vstupech, zrekonstruovali sociální zařízení, do haly namontovali moderní požárně - bezpečnostní techniku, vzduchotechniku, ochranné sítě a skla.
    Provozovatel haly předpokládá, že si zájemci budou moci přijít zabruslit každý pátek, sobotu a neděli. Ledovou plochu si navíc mohou po předem dojednaném termínu rezervovat i skupiny lidí nejen z veřejnosti, ale například i celé školy či zájmové organizace.
0 komentářů
přidat komentář