Vyšla Ročenka dřevostaveb 2008

Zdroj
www.salondrevostaveb.cz
Vložil
Tisková zpráva
25.03.2009 00:45
Praha- Ročenka dřevostaveb 2008, unikátní přehled těch nejzajímavějších dřevostaveb realizovaných v České republice v uplynulém roce 2008, je nyní k zakoupení na dobírku a na vybraných prodejních místech. Ročenka dřevostaveb je uceleným průvodcem současnou českou architekturou dřevostaveb, který vychází každoročně s cílem zviditelnit kvalitní realizace staveb s použitím dřeva. Ročenka poskytuje ucelený pohled na současnou domácí architekturu dřevostaveb a pro ty, kteří uvažují o stavbě vlastního domu, představuje i jedinečný zdroj inspirace.
      V pořadí již čtvrté vydání Ročenky dřevostaveb mapuje architektonicky, konstrukčně i dispozičně zajímavé dřevostavby realizované v České republice v roce 2008. Tyto stavby jsou pak doplněny ještě o několik starších realizací z let 2007 a 2006, které nebyly v předchozích Ročenkách dosud publikovány. Ročenka 2008 tak navazuje na své tři předchůdce a dohromady s nimi tvoří reprezentativní soubor české architektury dřevostaveb za poslední 4 roky.
      Aktuální vydání Ročenky představuje celkem 25 dřevostaveb, mezi kterými převažují rodinné domy. Vedle nich zde ale najdete rovněž rozsáhlý rekreační areál, vinařský dům nebo originální dřevěnou lávku v zámeckém parku.
      Ročenka je důkazem širokých možností využití stavební technologie s použitím dřeva a dokládá i stále rostoucí oblibu dřevostaveb v České republice.


Název: Ročenka dřevostaveb 2008
Vydal: Prodesi, v.o.s.
Místo vydání: Praha
Rok vydání: 2009
Formát: 18x18 cm, 60 stran, vazba lepená
Jazyk: česky
Cena: 190,-
0 komentářů
přidat komentář