Týden designu ve Zlíně podruhé

Vložil
Tisková zpráva
13.11.2015 12:35
Jaro bude ve Zlíně znovu patřit designu. Od 25. dubna do 1. května 2016 se uskuteční druhý ročník ZLIN DESIGN WEEKu
, který je realizován studenty Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Na sedm dní se současná designová scéna přesune do ulic Zlína, kam bezpochyby patří.

I letošní ročník bude programově různorodý. ZLIN DESIGN WEEK přinese moderní design přímo do ulic města. Interaktivní diskuze a přednášky nabídne Konference Design&Marketing za účasti špičkových odborníků. V soutěži Talent designu budou moct mladí designéři ukázat svůj potenciál a soutěžit o vysoké ceny.

Na ZLIN DESIGN WEEK se osobně už moc těším. Je za tím spoustu skvělé práce studentů a zároveň jde o výjimečný projekt, který přináší design i na Moravu,“ řekl Josef Kocourek, ředitel Komunikační agentury, pod kterou projekt spadá.

V České republice jde o jedinečný festival, který svým multižánrovým obsahem přesahuje rámec ČR a navrací design tam, kde vznikal. To, že ho pořádají studenti, přidává na jeho unikátnosti. Loňský premiérový ročník přilákal tisíce návštěvníků a ukázal, že Zlín je pravé město českého designu.

Nejedná se o jedinou designově zaměřenou akci. Již na podzim se uskuteční ZLÍN DESIGN MARKET pořádaný Zlínským zámkem o.p.s.

Více o ZLIN DESIGN WEEKu na www.zlindesignweek.com nebo facebookových stránkách projektu.
0 komentářů
přidat komentář

Související články