Stavební firma z Rathovy kauzy se zbavila obchodní značky

Vložil
ČTK
23.08.2012 12:35
Praha

Praha - Stavební firma Konstruktiva Branko, jejíž ředitel Pavel Drážďanský a obchodní šéf Tomáš Mladý jsou obviněni v korupční aféře bývalého středočeského hejtmana Davida Ratha, podle dnešního deníku E15 mizí z trhu. Nástupcem firmy s miliardovým obratem a dvěma stovkami zaměstnanců je podle obchodního rejstříku neznámá společnost s ručením omezeným Tenton, která vznikla letos na jaře se základním kapitálem 200.000 korun, píše.
      Obě společnosti se na obchodu dohodly minulý týden, Tenton chce podle E15 plně pokračovat v činnosti Konstruktivy Branko. Na Tenton přešly i všechny pohledávky a závazky Konstruktivy Branko, kupní cenu žádná ze stran nezveřejnila.
      Nástupnická firma v těchto dnech podle rejstříku přestěhovala své sídlo a už působí v budově Branka v pražském Braníku. Na konci července také stavební a realitní firma Tenton změnila majitele. Od podnikatelky Marie Maňasové a jejího syna ji získal nynější jednatel Miloslav Melichárek. Ten je podle informací deníku E15 manažerem Konstruktivy Branko.
      Vzhledem k  personálnímu propojení je zřejmě hlavním motivem obchodu s firmou Konstruktiva Branko snaha zbavit se obchodní značky pošpiněné korupční kauzou, píše dnešní E15.
0 komentářů
přidat komentář