O víkednu otevřou pasivní domy po celé České republice své dveře

Vložil
Pavlína Drbálková
07.11.2012 10:05
Již za několik dní, počínaje pátkem 9. listopadu 2012, budete moci navštívit pasivní domy po celé České republice. Po celý víkend máte příležitost se jejich obyvatelů i stavitelů zeptat na otázky „Jak se žije v pasivním domě?“, „Jak se pasivní domy staví?“ a obecně na vše, co vás o pasivních domech zajímá. V termínu 9. – 11. října 2012 pro vás Centrum pasivního domu pořádá již deváté Dny pasivních domů.„Kolem tématu pasivních domů koluje plno polopravd, mýtů a otazníků. Údajně se v nich nedá otevřít ani okno, jsou přeplněné moderními technologiemi a mnohé další. Pokud chcete zjistit, jak to s pasivními domy opravdu je, jak fungují a na co si například při jejich stavbě dát pozor, stavte se příští víkend na návštěvu,“ zve Jana Stará z Centra pasivního domu.

Během akce otevře své dveře na čtyři desítky pasivních domů po celé České republice.
Můžete navštívit již postavené domy a získatinformace z první ruky, a to přímo od jejich majitelů. Nahlédněte přímo pod pokličku pasivnímu stavitelství, a to v pasivních domech, které se právě staví. V rámci doprovodného programu, který bude probíhat u vybraných domů, si budete moci poslechnout zkušenosti jejich obyvatel, ale také přednášky architektů a projektantů pasivních domů nebo se podívat, jak probíhá stavba domu v přímém přenosu.
Kompletní doprovodný program a seznam domů, které se letos do Dnů pasivních domů zapojí, najdete na internetové adrese www.pasivnidomy.cz.
0 komentářů
přidat komentář

Související články