NČA nabízí k pronájmu ateliéry na Starobrněnské

Vložil
Tisková zpráva
07.03.2017 22:00
Galerie Architektury Brno a Nadace české architektury zahajují provoz ATELIÉRŮ ve třetím podlaží domu na ulici Starobrněnské.

ATELIÉRY Starobrněnská se nachází na pěší zóně poblíž Zelného trhu v historickém centru Brna. V uličním parteru domu je knihkupectví Neoluxor a ve vnitrobloku vyhledávaná pivnice U Poutníka.
Srdcem domu je Galerie Architektury Brno, na kterou jsou navázány kanceláře České komory architektů a kultovní kavárna Alfa, která zde byla na počátku roku otevřena. Spojení výstavního a přednáškového prostoru galerie, kavárny Alfa a ATELIÉRŮ nabízí otevřenou platformu sdružující pod jednou střechou kreativní jedince z oblasti architektury, umění a designu.

Dům je ve vlastnictví Nadace české architektury, která dlouhodobě podporuje popularizaci architektury. Celková pronajímatelná plocha činí 300 m². Ateliéry mají také přístup do společného venkovního átria 40 m², na balkon 20 m². Modernizované sociální zázemí vč. sprchy je samozřejmostí. K dispozici je 9 Ateliérů různých velikostí, které je možno rovněž funkčně propojovat. Pronájem aleliérů je po domluvě možný ihned!

Kontakt: Gabriel Kurtis
GALERIE ARCHITEKTURY BRNO
email: gabriel@galeriearchitektury.cz
gsm. +420 731 473 100
0 komentářů
přidat komentář