Město na míru - pozvánka na workshop

Zdroj
o. s. 3*2*1*0
Vložil
Tisková zpráva
25.08.2012 07:35
SES_LOVE_KA NA MÍRU
// workshop výroby městského mobiliáře s o. s. 3*2*1*0 v rámci festivalu MĚSTO NA MÍRU //
18/9 - 20/9/2012
Třída Míru, Pardubice / festival MĚSTO NA MÍRU

Workshop výroby městského mobiliáře vedený architekty ze sdružení 3*2*1*0 (3*2*1*0 je občanské sdružení zaměřené na zapojení veřejnosti při tvorbě veřejného prostoru): Michalem Mačudou, Leou Hawerlandovou, Jaroslavem Sedlákem v rámci MĚSTA NA MÍRU, festivalu, který pracuje s veřejným prostorem. Po dobu 3 dnů bude na pěší zóně v centru města Pardubice probíhat série workshopů, přednášek, diskuzí, performance a dalších aktivit, které spojuje téma veřejný prostor, kultura, architektura.

V místě bude připraveno minimální množství materiálu a veškeré nářadí potřebné k úspěšné montáži. Každý den bude probíhat sběr materiálu (dopoledne), návrh mobiliáře a následná montáž (odpoledne), vypuštění do veřejného prostoru a nafocení (večer). Předpokládáme maximální účast cca 10 lidí za den a konstrukci 3-4 kusů mobiliáře (práce ve skupinách). Tento program se bude každý den opakovat.
Účast je možná po celou dobu, stejně jako pouze ve vybraný den. Maximální počet účastínků v rámci jednoho dne je však 10 osob.
Cílem worskhopu je z materiálu nalezeného v okolí místa konání vytvořit mobilní městský mobiliář osobitého designu, přínášející do veřejného prostoru nové, neotřelé funkce. Hravost a kreativita podmínkou.
Pokud máš nějakou věc která ti chybí ve veřejném prostoru, vem ji s sebou a společně obohatíme Třídu Míru.
Mimopardubickým rádi pomůžeme zajistit levné a pohodlné ubytování!
Více informací a přihlášení na e-mailu: votocek2@gmail.com
(uveďte prosím o kolikadenní variantu máte zájem)

Na organizaci a realizaci festivalu se spolupodílí projekt offcity - o. s. Terra Madoda, o. s. Město na kole, Magistrát města Pardubic společně s dalšími místními organizacemi (o. s. Péče o duševní zdraví, o. s. Paleta, Centrum na podporu integrace cizinců). Aktivitu pomáhá propagovat a šířit neidentifikovatelný projekt workshop298.
0 komentářů
přidat komentář

Související články