Kus kašny těžce poranil syna pražského exprimátora

Vložil
ČTK
20.03.2011 20:45
Praha

Praha - Těžké poranění utrpěl dvacetiletý muž v noci z pátku na sobotu v centru Prahy. Způsobila mu je socha kašny na Uhelném trhu. Záchranná služba muže převezla s poraněním obou rukou do nemocnice, kde byl hospitalizován. ČTK o tom dnes informovala mluvčí pražské policie Jana Rösslerová. Podle deníků Aha! a Blesk je poraněným syn bývalého pražského primátora Pavla Béma, který to Blesku a televizi Nova potvrdil.
    Incident se odehrál v sobotu kolem 04:00. "Skupinka mladíků se vracela z restaurace a na Uhelném trhu začala dovádět ve vypuštěné kašně. Během jejich jednání došlo k  uvolnění části sochy, která jednomu z mladých mužů způsobila těžké zranění obou horních končetin," sdělila k případu Rösslerová. O události byli podle mluvčí vyrozuměni pracovníci pražského magistrátu, případem se zabývá i policie.
    "Na obou rukou měl otevřené zlomeniny. Vystřídalo se na něm několik chirurgů a levou ruku se jim podařilo zachránit. Na té pravé má ale natolik porušené cévy, že mu ji na devadesát procent budou muset amputovat," řekl Aha! dobře informovaný zdroj z oddělení.
0 komentářů
přidat komentář