Den architektury - program Brno

Oslavy světového dne architektury a desátého výročí Kruhu

Zdroj
ERA21 a 4AM/Fórum pro architekturu a média
Vložil
Tisková zpráva
30.09.2011 12:15
Cyklovýprava po nejvýznamnějších staveništích současného Brna s Osamu Okamurou (ERA21) a 4AM/Fórem pro architekturu a média


Na odpolední výzkumnou cyklovýpravu po nejvýznamnějších staveništích současného Brna (Dostavba FFMU, Přístavba hotelu Continetal, Janáčkovo kulturní centrum, Úpravy Dominikánského náměstí a zelného trhu, Parkovací objekt na Panenské ulici, Divadlo na Orlí – HDL JAMU, Palace CD, Edison Centrum, Titanium, Spilberk Office Centrum, AZ-Tower, H-Park a další) vás pozve Architektonický časopis ERA21 a 4AM/Fórum pro architekturu a média. Cestování bude probíhat s unikátní mapou a živými průvodci. Na vlastní smysly zažijete přítomnost autorů-architektů a budete mít exkluzivní možnost některé objekty navštívit. Výprava nabídne prostor pro diskuzi i unikátní pohled do budoucnosti.


Paralelně bude ve 4AM/Galerii architektury a Kabinetu_4AM celý den probíhat promítání filmů o brněnské architektuře, cyklodopravě v Brně a o projektu Městské zásahy pro Brno. Zároveň zde bude mezi nabitým programem po celý den poskytnut prostor pro odpočinek při četbě architektonických časopisů a literatury.


Akce je pořádána v rámci mezinárodního dne architektury a ve spolupráci s o.s. Kruh.

Více informací >
0 komentářů
přidat komentář

Související články