Inženýrská poetika Price & Myers

12.02. - 01.04.2009, The Building Centre, 26 Store Street, Londýn

Vložil
Rasto Udzan
07.04.2009 00:40
Předpokládám, že nejznámější osobností v oblasti konstruktérské architektury je Cecil Balmond ze společnosti Arup. Společnost Adam Kara Taylor se taktéž podílí na přeměně architektonických idejí ve skutečnost. Není překvapující, že progresivní odkaz anglické high-tech architektury vychoval za dobu svých nejproduktivnějších roků množství firem podílejících se jako šedá eminence na realizaci nespočetného množství jedinečných projektů.
      Londýnská agentura The Building Centre prezentující stavitelskou a architektonickou kulturu představila v uplynulém měsíci tvorbu společnosti specializující se na stavební konstrukce Price & Myers.
      Výstava kurátorsky připravená Timem Lucasem z výše jmenované společnosti nabídla návštěvníkům skici, modely a fotografie zachycující kreativní hodnotu konstrukčně motivované architektury. Poukázala, jak může být konstrukce okouzlující a zároveň hospodárná bez zbytečných komplikovaných procesů.
      Společnost založili pánové Sam Price a Robert Myers. Za 30 let své existence se podíleli na spoluautorizaci více jak 17 000 projektů. Výstava zachytila jen malý zlomek z jejich posledních projektů, ukázek strukturálních přemostění a schodišťových elementů.

> www.pricemyers.com
0 komentářů
přidat komentář

Související články