Vložil
ČTK
23.01.2020 17:30
Praha


zpět na článek
5 komentářů
pravdu, celou pravdu a nic než pravdu
Jiří Pospíšil
| 23.01.20 06:25
Žádné nacistické vyhlazení obce Lidice 10. června 1942 nebylo.
Obyvatele obce Lidice vyvraždili Němci !
Obrana Martiny Lehmannové
Karel Doležel
| 24.01.20 11:26
To je nechutné, kam až téma architektury může zajít, např. ten příspěvek od Jiřího Pospíšila má být co? Dobré vztahy mezi lidmi a národy??? Na stránkách arch. webu? Martinu Lehmannovou znám a myslím , že i pánové z archiwebu, neb byla dříve šéfovou vily Dušana Jurkoviče v Brně a skvěle nás provázela. Ale je šílené jak je napadána a jak je neobjektivně informováno o této události, např . Právo podrobně uvádí, jak se jí zastali spolupracovníci a solí Zaorálka, který fakt neví která bije a nejen v Lidicích..., ale Lidovky neobjektivně nadbíhají lidickým ženám..., taky i ČT není veřejnoprávně objektivní, ale to je už , žel, normál...vzpamatujme se, Martina L je skvělá profesionálka a tak se i chová, má moji plnou podporu. KD
pravda
František Dostál
| 26.01.20 09:38
Příspěvek od Jiřího Pospíšila je pravda, pane Doležele.
Lidice
Karel Doležel
| 01.02.20 11:06
Pane Dostále, nechápu Váš podpůrný názor nesmyslu, likvidace Lidic zajisté proběhla na základě rozkazu člena NSDAP, nebo jistě i SS, takže to byla nacistická akce, navíc bych obrátil pozornost ke skutečné stránce věci, že je ostrakizovaná nevinná osoba a archiweb by měl sloužit spíše odborné, než politické diskusi....kd
pravda 2
František Dostál
| 02.02.20 07:05
Příspěvek od Jiřího Pospíšila je pravda, pane Doležele.
Lidické ženy a muže vyvraždili Němci, příslušníci brané moci německého státu jenž měl název Deutsches Reich a vraždění a zničení české vesnice Lidice nařídil nejvyššího vládce Německa, německého státu, führer Dolfek Hitlerů a následně pak jeho poskok v Čechách státní tajemník Úřadu říšského protektora Karlík Franků.
Doporučuji Vám pane Doležel si trochu zopakovat dějepis. Fakta a nic než fakta.
Nenařídila to žádná tehdejší politická strana v Německu.
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.